„LG Signature“ buitinė technika stebina pasaulį

2016 metų pradžioje „LG Electronics“ (LG) pristatė išskirtinio dizaino „Signature“ gaminių liniją. Šiuo metu gaminiai keliauja per pasaulį ir yra pristatomi pačiose įspūdingiausiose vietose.

1

 

„LG Signature“ linija pasižymi minimaliu dizainu, inovatyviomis technologijomis, išskirtinumu ir patogumu vartotojui.

LG produkcijos pristatymui pasirinko miestus, kurie yra kūrybiškumo ir atvirumo centrai pasaulyje. Niujorkas, Londonas, Paryžius ir Štutgartas yra modernių žmonių miestai, kuriuose gimsta geriausia mada, dizainas, architektūra, maistas, kultūra ir, žinoma, technologijos.

„LG Signature“ mieste

Vaizdai ir formos sukuria harmoniją. Ši kampanija atskleidžia elektronikos ir buities prietaisų sąsajas su miesto simboliais. Atskleidžiamas produktų estetiškumas, grožis, o juodos ir baltos spalvos išskiria „LG Signature“ dizaino liniją iš kitų.

„LG Signature“ šaldytuvas Paryžiuje

„Didžioji arka“ yra Paryžiaus simbolis, vienas iš lankytinų objektų mieste. Tai modernus statinys, skirtas humaniškumui ir jo idealams.

„Atviras langas pasauliui“ – taip vadinama „Didžioji arka“, todėl šiai vietai neatsitiktinai buvo pasirinktas „LG Signature“ šaldytuvas „Insta View Door-in-Door“. Šis šaldytuvas ypatingas tuo, kad turi permatomas dureles, kurias palietus matosi šaldytuve esantis maistas. Taip pat šiame šaldytuve produktai ilgiau išlieka švieži, o priartėjus su pilnomis produktų rankomis, šaldytuvo durys atsidaro automatiškai.

2

 

„LG Signature“ OLED televizorius Niujorke

„Pasaulio prekybos centras“ lankytojams duris atvėrė 2014 metais. Stiklinės statinio konstrukcijos pastatą paverčiu tikru meno kūriniu, lygiai taip, kas yra kuriama OLED televizoriais. „Picture-on-Glass“ dizainas ir itin plonas, 2,57 mm stiklinis ekranas, televizorių išskiria iš kitų.

3 (1)

 

„LG Signature“ skalbimo mašina Štutgarte

„Valstybinis muzikos ir atlikimo menų universitetas“ Štutgarte, gerai žinomas kaip Vokietijos ekonomikos ir kultūros centras, sukurtas James Stirling, vieno populiariausių 20 amžiaus architektų. Šis statinys susietas su „LG Signature“ skalbimo mašina, kuri yra sukurta iš paprastų geometrinių motyvų, tik pridedant dvi stačiakampes figūras ir apvalią detalę. Novatoriška ir elegantiška skalbimo mašina nepaliks abejingų.

4 (1)

 

„LG Signature“ oro drėkintuvas Londone

„30 St Mary Axe“ yra vienas iš Londono simbolių. Tai itin netradicinės formos dangoraižis, kurio architektas Norman Foster. Šis pastatas yra pirmasis ekologiškas dangoraižis Londone – elektros taupymas, unikali vėdinimo sistema ir kitos pažangios technologijos šį pastatą puikiai sutapatina su „LG Signature“ oro drėkintuvu.

5

 

Greitu metu LG pristatys aukšto lygio įrenginius, kurių pristatymai vyks didžiuosiuose miestuose visame pasaulyje. „LG Signature“ pasirodymas jau netrukus.

6