LG daiktų interneto ekosistema plėtojama kartu su Amazon

Berlyne vykstančioje IFA 2016 technologijų parodoje Electronics (LG) kartu su didžiausia elektronikos prietaisų e-parduotuve „Amazon“ pristato besiplečiančią išmaniųjų namų ekosistemą. Tai mokytis sugebančios išmaniosios technologijos. Jos turi gebėjimą suprasti ir įsiminti vartotojo elgesį ir pritaikyti funkcijas prie vartotojo gyvenimo būdo.

LG-Smart-Refrigerator Vienas iš naujųjų įrenginių yra „Smart InstaView Door-in-Door” šaldytuvas, su 29 colių skersmens permatomu jutikliniu LCD ekranu. Šaldytuve įdiegtas „Intel Compute Stick“ miniatiūrinis kompiuteris su „Intel Atom“ procesoriumi. Per monitorių galima pažiūrėti į šaldytuvo vidų jo neatidarius. Tam yra naudojama „Knock-On“ programėlė, padaranti ekraną permatomu pabeldus į jį du kartus. Šaldytuvas, kurį bus galima pamatyti IFA 2016 parodoje, turi daugybę skirtingų programėlių. Pavyzdžiui, ekrane galima peržvelgti receptus, klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus arba apsipirkti internete.
LG-Smart-Home-Solution-2

 

LG taip pat pristato LG SIGNATURE šaldytuvą, gebantį prisitaikyti prie vartotojo poreikių. Naudojantis sensoriais duryse, kurie skirti drėgmei ir lauko bei vidaus temperatūrai matuoti, yra renkami duomenys apie aplinką ir vartotojo įpročius. Pavyzdžiui, temperatūros sensorius gali aptikti šiltą ar karštą maistą viduje ir pagal tai pagreitinti ventiliatorius 30%. Be to, LG SIGNATURE šaldytuve yra įmontuota panoraminė 2.0 megapikselių kamera, kuri suteikia vartotojui galimybę maisto pirkimo metu išmaniuoju telefonu apsižvalgyti šaldytuvo viduje.

Be šio šaldytuvo dar bus pristatoma daugybė kitų įrenginių, tokių kaip „SmartThinQ“ lemputė, „SmartThinQ“ kištukas ir „SmartThinQ“ judesio jutiklis. Visi įrenginiai suderinti su „LG SmartThinQ“ namų ekosistema.

LG-Smart-Home-Solution-1