IFA 2016 parodoje LG lankytojus nustebins specialiai įrengta valgomojo zona

„LG Electronics“ (LG) tarptautinėje elektronikos technologijų parodoje IFA 2016 pristatys aukščiausios klasės virtuvės prietaisus. Specialiai tam įrengtoje „Premium valgomojo zonoje“ bus galima pamatyti pačius inovatyviausius ir populiariausius LG virtuvės prietaisus, kurie kartu sukurs bendrą sprendimų centrą.

LG-Centum-Refrigerator-2

„Premium valgomojo zonos“ akcentas bus „Door-in-Door™“ šaldytuvas. Jis sukurtas taip, kad būtų lengvai pasiekiamas dažniausiai naudojamų maisto produktų asortimentas. Naujosios „InstaView“ funkcijos dėka, išorinis šaldytuvo stiklas pabeldus tampa persišviečiamu ir vartotojas mato šaldytuve esančius maisto produktus net nepravėręs šaldytuvo durelių.

LG Centum Door-in-Door

Parodoje taip pat bus pristatoma:

  • „NeoChef™“ mikrobangų krosnelė su „Smart Inverter“ technologija, sumažinanti šildymo laiką, tuo pat metu užtikrinant, kad maistas būtų tolygiai pašildytas arba atitirpintas. „NeoChef™“ mikrobangų krosnelėje įdiegtos neįprastos funkcijas, tokios kaip jogurto gaminimas, šokolado ar sviesto išlydymas arba tešlos iškėlimas.
  • „Speed Oven+“ orkaitė su garų sistema bei infraraudonųjų spindulių technologija sumažina kepimo laiką, taip paruošiami traškūs, bet viduje sultingi patiekalai.
  • „SteamClean™“ indaplovė, indų plovimui naudojanti karštus garus, puikiai išmirko indus ir ištirpina net sunkiausiai pašalinamus maisto likučius.

LGE-NeoChef

LG taip pat pristatys savo ultra efektyvias „Centum System“ skalbimo mašinas ir šaldytuvus. LG „Centum System“ skalbimo mašina yra sukurta taip, kad atitiktų vartotojų, kuriems rūpi ekologija, poreikius. Šie gaminiai energijos suvartojimą sumažina net iki 60 proc.

Skalbimo mašina su „TurboWash“ technologija leidžia visą skalbimo ciklą baigti vos per 49 minutes. Šaldytuvų „Centum System“ technologija gali pasigirti išskirtiniu energijos vartojimo efektyvumu. Ir visa tai dėl šaldytuve esančio linijinio kompresoriaus. Apatinis šaldiklis ne tik atitinka A+++ energijos efektyvumo reitingą, bet pagal savo sunaudojamą energijos kiekį jį viršija daugiau nei 30 %. Tuo tarpu „Side-by-Side“ modelio šaldytuvai efektyvumo reitingą viršija 10%. Visiems „Centrum System“ prietaisams yra suteikiama 20 metų garantija.

IFA 2016 lankytojai yra kviečiami apžiūrėti LG stendą „Messe Berlin“ parodų centro 18 salėje rugsėjo 2-7 dienomis.

LG-Centum-Washing-Machine

LGE-InstaView-Door-in-Door