Šiuolaikiniai televizoriai atkuria itin tikrovišką varžybų vaizdą

Šią vasarą sporto gerbėjai neturi kada nuobodžiauti. Vos atsikvėpę po „UEFA EURO2016“, jie jau laukia artėjančių olimpinių žaidynių. Sirgaliai varžybas dažniausiai stebi arenose – ten ypatinga atmosfera, aštriausi įspūdžiai bei stipriausias bendrumo jausmas sergant už savo komandą. Tačiau ką daryti tiems, kurie negali arba nenori varžybų stebėti stadione, tačiau kartu tikisi tokio pat puikaus reginio ir karštų emocijų? Šie žmonės gali rinktis išmaniuosius televizorius, kurie šiuo metu yra tiek inovatyvūs, kad rungtynių stebėtojai gali mėgautis itin realistišku reginiu, kuris teikia ne mažiau emocijų, nei varžybų stebėjimas stadione.

2016_UH95

Varžybų stebėjimas stadione ne visuomet gali pasiūlyti malonių pojūčių – žiūrint iš labai aukštai ir toli, iš netinkamo kampo ar pusės, reginys praranda žavesį bei emocinį paveikumą. Tuo metu šiuolaikiniai televizoriai atkuria aiškų ir detalų vaizdą, kurio matymo kampas neretai bus geresnis nei stadione. Pakartojimai, priartinimai, sulėtinimai – tai dalykai, kuriuos stebėdami varžybas stadione praranda, juk dažnas sirgalius svarbiausius varžybų momentus žiūri po kelis kartus, taip norėdamas vėl išgyventi jaudulį bei pasimėgauti gražiausiomis rungtynių akimirkomis.

Televizijos ateitis yra OLED technologija. Skirtingai nuo LCD ekranų, kurių LED apšvietimas pritemsta visame ekrane, LG OLED 4K ekrane kiekvienas taškas gali įsijungti ir išsijungti atskirai. OLED televizoriai praturtinti „Pikselio pritemdymo“ technologija, kuri leidžia išsaugoti ryškias spalvas net ir tada, kai šviesūs objektai pasirodo šalia tamsių.

Pažangios technologijos išmanieji televizoriai geba transliuoti informaciją iš papildomų šaltinių, tokių kaip mobiliosios aplikacijos ar interneto puslapiai. LG „Smart TV“ technologija yra nepakeičiama norintiems sekti karščiausius įvykius ir tuo pačiu dirbti su keletu programų.

Varžybų stebėjimas per televizorių gali būti toks pats jaudinantis ir kupinas emocijų, kaip ir arenoje, o kartais net ir stipresnis. Šiuolaikiniai televizoriai turi aukščiausios kokybės vaizdo ir garso technologiją, todėl sirgaliai greitai pasijunta taip, lyg gyvą vaizdą stebėtų arenoje.

Didesniame plote vykstančios varžybos per televizorių yra matomas kur kas geriau. Automobilių ar dviračių lenktynės, plaukimas ir kt. – šių varžybų detalės ir bendras vaizdas geriau matomas per televizorių, nes arenoje bendras vaizdas ir įvykiai matomi tik iš vieno statiško stebėjimo kampo.

Smarkiai skiriasi ir futbolo varžybų vaizdas televizoriaus ekrane ir arenoje. Televizoriuje matomas ryškesnis vaizdas, kurį daugybė kamerų aprėpia iš visų svarbiausių kampų. O kur dar pakartojimai, priartinimai ir kitos detalės, kurios varžybas paverčia įspūdingu reginiu. Tik iš arti ir iš visų pusių rodomi gimnastikos, bėgimo varžybų vaizdai suteiks neišdildomą įspūdį.