LG pristatomiems šaldytuvams Lietuvoje – 20 metų garantija

„LG Electronics“ (LG) Lietuvos rinkai pristatė 8 naujus, „Premium“ klasės, šaldytuvų modelius. Jie yra ne tik gražaus dizaino, bet sutaupo dar daugiau energijos, yra patogesni, o maistas ilgiau išlieka šviežias. Naujieji modeliai bus dviejų dydžių: 1.90 m ir 2 m. Didžiausias naujos modelių kartos išskirtinumas – „LG Centum System™“ šaldytuvas, kurio kompresoriui taikoma 20 metų garantija. LG yra pirmas gamintojas pasaulyje, suteikiantis tokios trukmės garantijas. Šis modelis ne tik atitinka A+++ energijos efektyvumo reitingą, bet pagal savo sunaudojamą energijos kiekį jį viršija daugiau nei 20%.

ref-3

„Centum System™“ garantuoja patikimumą ir energijos efektyvumą

„Centum System™“ šaldytuvo ilgaamžiškumas yra LG inovatyvumo pavyzdys. Tai yra ilgiausią garantiją turintis šaldytuvas rinkoje. Šaldytuvo pažangus linijinis kompresorius sumažina vidinę trintį, taip užtikrindamas detalių patikimumą ir net 25% – garsą. Palyginus su seno modelio kompresoriais, naujasis sumažina sunaudojamą energijos kiekį 32% ir yra dar draugiškesnis gamtai. LG komanda, norėdama užtikrinti ne tik ilgaamžiškumą, bet ir patrauklumą akiai, „Centum System™“ šaldytuve įmontavo metalinius kanalus ir lentynėles.

ref-2

 

Efektyvumas ir šviežias maistas su „NatureFRESH“

Naujos kartos šaldytuvuose yra sumontuota „LG NatureFresh“ technologija, sukurta siekiant užtikrinti, kad maistas šaldytuve ilgiau išliktų šviežias. Technologijos leis vartotojui kontroliuoti drėgmę daržovių ir vaisių skyriuje, pasirinkti norimą temperatūrą kiekvienam mėsos, žuvies ar daržovių skyriui. Visų naujų modelių apatiniai šaldikliai turi „No Frost“ technologiją, dėl kurios produktai dar ilgiau išlieka švieži.

ref-1

Nauji LG šaldytuvų modeliai

Modelis Kompresoriaus tipas (garantija) Energijos klasė
GBB60NSYQE Centum System™ (20 metų) A+++ -20%
GBB60NSYXE Linear Compressor (10 metų) A+++ -10%
GBB60NSYFE Linear Compressor (10 metų) A+++
GBB60PZGFS Linear Compressor (10 metų) A+++
GBB60PZFZS Linear Compressor (10 metų) A++
GBB59PZFZS Linear Compressor (10 metų) A++
GBB59PZKVS Linear Compressor (10 metų) A+
GBB59SWRVS Linear Compressor (10 metų) A+