LG OLED televizorių rinkoje – naujovės Lietuvai

„LG Electronics“ (LG) pristato OLED televizorių seriją su 65-55 colių 4K HDR raiškos ekranais. Visi šeši nauji modeliai pasižymės aukščiausios kokybės vaizdu, didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija, itin ryškiomis ir realistiškomis spalvomis, garso sistema, prilygstančia kino teatrų garsui.

E6[3]

Nauja televizorių serija palaiko aukščiausius HDR standartų formatus – HDR10 ir Dolby Vision ™, kurie yra nustatomi pasaulyje pirmaujančių transliuotojų, kino studijų ir plataus vartojimo elektronikos gamintojų. Skirtingai nuo LCD ekranų, kurių LED apšvietimas pritemsta visame ekrane, OLED ekrane kiekvienas taškas gali įsijungti ir išsijungti atskirai. OLED televizoriai praturtinti „Pikselio pritemdymo“ technologija, kuri spalvas išlaiko pačias ryškiausias net ir tada, kai šviesūs objektai yra visai šalia tamsių objektų. Dėl šios technologijos tamsus žvaigždėtas dangus televizoriaus ekrane bus matomas itin realistiškai.

„LG E6“ yra pirmasis LG televizoriaus modelis, turintis unikalų „Picture-on-Glass“ dizainą – ypač plona 5,7 mm OLED plokštė su peršviečiamu stiklu bei tiesiogiai į žiūrovus nukreipta garsiakalbių sistema, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su „Harman/ Kardon“. 3D spalvų atkūrimo technologija leidžia mėgautis visų spalvų spektru ir pamatyti atspalvius, kurie labai panašūs į matomus gyvenime. Aukščiausios kokybės garso ir vaizdo sistema pristato visišką inovaciją namų televizorių rinkoje.

OLED televizoriuose įdiegta naujausia webOS turinio valdymo sistema. WebOS 3.0 pripažinta paprasčiausiai valdoma ir intuityviausia operacine sistema išmaniesiems televizoriams, kuri papildo OLED televizorių komplikaciją ir išskiria juos rinkoje.

B6[3]