Vakuuminių dulkių siurblių pagalba alpinistė įveikė LG biuro sieną

Sierra Blair-Coyle, garsi alpinistė, prisitvirtinusi „LG CordZero“ vakuuminius dulkių siurblius sėkmingai įveikė 140 metrų aukščio LG biuro pastato sieną. Alpinistė naudojo vakuuminio dulkių siurblio pagalvėles, kurios taip stipriai pritraukia prie paviršiaus, kad atlaikė alpinistės svorį be jokių papildomų įrengimų.

LG-CordZero-Climbing-Stunt-1

Dulkių siurblių pagalba Sierra Blair-Coyle sėkmingai įveikė 33 aukštų pastato sieną per mažiau nei 30 minučių. Alpinistė buvo sustojusi tik vieną kartą, kurio metu buvo pakeistos siurbimo pagalvėlės.

LG’s Smart Inverter Motor™ siūlo galingiausią vakuuminį dulkių siurblį, kurį kuriant buvo siekiama aukščiausios kokybės ir patvarumo. Svarbiausia, kad itin galingas dulkių siurblys yra kompaktiško dydžio, kuris yra vidutiniškai 28 proc. mažesnis, 24 proc. lengvesnis ir 13proc. efektyvesnis nei įprasti tokios serijos vakuuminiai varikliai. Dulkių siurblyje yra 80V ličio-jonų baterija, kuri leidžia dulkių siurbliui veikti net iki 40 minučių įprastu režimu, o baterija įkraunama per 4 valandas.

LG-CordZero-Climbing-Stunt-2

„Tikėjomės, kad atkreipsime dėmesį į inovatyvias technologijas, kurių funkcijos mums atrodo savaime suprantamos, tačiau šis projektas parodė, kokia galinga yra technika. Norėjome parodyti, kad šiandienos dulkių siurblių kūrimui yra naudojamos sudėtingos technologijos, kurios gali atlikti neeilinius iššūkius“, – sakė Simon Jeon, vyresnysis „LG Home Appliance & Air Solution Company“ vice prezidentas.

LG-CordZero-Climbing-Stunt-3