„LG“ padės įgyvendinti jaunųjų verslininkų idėjas

„LG Electronics“ dviem jaunoms kompanijoms padės įsitvirtinti rinkoje – joms bus suteikta galimybė nemokamai naudotis bendrovės patentais. Bendrovei „Acanvas“, dirbančiai elektroninio meno srityje, ir diagnostinę medicinos techniką kuriančiai „Infit & Company Inc.“ LG ruošiasi „paskolinti“ ir savo darbuotojų, tačiau abu startuoliai ir toliau veiks savarankiškai.

ACANVAS_1

Bendrovė „Acanvas“ kuria elektroninius paveikslus, kurių vaizdą galima keisti išmaniųjų įrenginių pagalba. Startuolis nusitaikęs į Šiaurės Amerikos rinką, o vėliau planuoja plėtrą į kitas šalis.

ACANVAS_2

„Infit & Company Inc.“ užsiima modulinės diagnostinės technikos gamyba, kuri skirta padėti diagnozuoti tokias ligas kaip reumatoidinis artritas. Technika turėtų tapti pigesne ir saugesne alternatyva radiaciniu pagrindu veikiantiems mechanizmams ir iš esmės pakeisti medicinos priežiūrą.

Prie šių kompanijų LG skatins prisijungti ir savo darbuotojus bei saugos jų darbo vietą trejus metus, jei jie nuspręstų grįžti.

„Atvirumas naujovėms – tai ne vien skambus šūkis. Šiais žingsniais norime pasidalinti savo žiniomis ir padėti startuoliams augti“, – sako Dr. Skott Ahn, „LG Electronics“ prezidentas ir vyriausiasis technologijų vadovas.

ACANVAS_3