„LG Electronics“ didina televizorių asortimentą Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) didina televizorių asortimentą Lietuvoje ir į prekybą paleidžia naujų „Super UHD“ ir „UHD“ televizorių, kurių įstrižainės svyruoja nuo 40 iki 86 colių. Nauji televizoriai turi ir naują operacinę sistemą „webOS 3.0“.

Uh95 (1)
Abi serijas, „Super UHD“ ir „UHD“, sudaro ypač plono dizaino televizoriai su bendrovės „Harman/Kardon“ kurta garso įranga. Vartotojai turės galimybę pasirinkti iš dviejų panašių galimybių, bet skirtingo dizaino televizorių linijų.

„Super UHD“ televizoriai pasižymi aukšta spalvų atkūrimo, vaizdo ir garso kokybe. Atskiro dėmesio verti „In-Plane Switching“ (IPS) technologijos ekranai, kurie puikiai atkuria kontrastingus vaizdus, padeda išskirti pirmo plano objektus iš fono, taip dar labiau sustiprindami realistiškumo pojūtį.

Nauji „UHD“ televizoriai – ne ką prastesni. Juose įmontuoti „IPS 4K“ ekranai su „ColorPrime Pro“ ir „HDR Pro“ technologijomis, padedančiomis kuo tiksliau atkurti spalvas, ir garso sistema, kokią anksčiau buvo galima rasti tik kino teatruose.

Operacinė sistema „webOS 3.0“ televizorių leidžia valdyti dar intuityviau. Funkcijos – Magic Zoom, Mobile Connection ir atnaujinta Magic Remote, žiūrovui suteikia galimybę keisti vaizdo bei teksto dydį, naudotis mobilaus telefono programėlėmis per televizorių bei papildo nuotolinio pultelio valdymą.

„Super UHD“ ir „UHD“ televizoriai pasižymės tokiomis funkcijomis:

LG televizoriaus kategorija SuperUHD UHD
Modeliai UH95, UH85, UH77 UH75, UH65, UH63, UH61
Ekrano išmatavimai 49-86 coliai 40-70 colių
Ekranas HDR HDR SUPER su DolbyVision HDR Pro
Ekrano spalvos ColorPrime Plus ColorPrime Pro
3D  Yra Yra
Kontrasto stiprinimas Yra Nėra
IPS ekranas IPS 4K Quantum IPS 4K
Plataus žiūrėjimo kampas Yra Yra
Dizainas UniScreen, Metalic, Cinema Screen Metalic, Cinema Screen
Ypatingai plonas dizainas Yra Yra
Garsas Harman/Kardon® ULTRA Surround
Išmanioji TV WebOS 3.0 WebOS 3.0
Energijos taupymas Yra Yra

UH85-life (1)