„Netflix“ savo turiniui jau antrus metus rekomenduoja LG

Vaizdo paslauga „Netflix“ jau antrus metus iš eilės savo turiniui rekomenduoja „LG Electronics“ 4K raiškos televizorius. „Netflix“ kiekvienais metais atrenka ir paskelbia geriausius išmaniuosius televizorius, kurie vartotojui suteikia itin kokybišką turinio žiūrėjimo patirtį ir skatina tokių technologijų pažangą.

Netflix-Daredevil-on-LGTV

Vaizdo turinio paslaugos „Netflix“ sudaromas televizorių sąrašas yra skirtas tam, kad padėtų vartotojams išsirinkti tokius gaminius, kurie greičiau, paprasčiau ir efektyviau veiktų su pačia „Netflix“ siūloma vaizdo patirtimi. O „LG“ gaminiuose įdiegta operacinė sistema „webOS 3.0“ leidžia perteikti nepakartojamą vaizdo kokybę, sklandų veikimą ir išmaniosios televizijos bruožus.

„LG“ gaminiai leidžia be trukdžių mėgautis visa „Netflix“ siūloma kokybe, plačia ir daugybę apdovanojimų jau pelniusia serialų bei filmų biblioteka bei daugiau nei 600 valandų šiemet planuojamo išskirtinio ir originalaus turinio, skirto tik „Netflix“ vartotojams visame pasaulyje. Papildoma „LG“ funkcija „Instant On“ leis „Netflix“ turiniu mėgautis iškart vos įjungus televizorių – daug patogiau ir paprasčiau. Kitos papildomos funkcijos, kaip „Fast App Switching“ ir pan., leis dar greičiau pasiekti norimą vaizdo turinį.

Be to, „LG“ OLED ir UHD linijų televizoriai taip pat gali be priekaištų perteikti visą HDR10 ir „Dolby Vision HDR“ formatų vaizdo kokybę bei taip pasiūlyti vartotojams geriausią įmanomą vaizdo kokybę namuose. Taip galėsite mėgautis išskirtiniu „Netflix“ serialu „Marco Polo“ ar greitai pasirodysiančiu „Marvel‘s Daredevil“.

LG 4K raiškos televizoriai, turintys įdiegtą „webOS 3.0“ operacinę sistemą, prieš gaunant tokią svarbią „Netflix“ nominaciją turėjo pereiti ilgą ir griežtą aukštų kriterijų vertinimo programą. Į rekomenduojamų televizorių sąrašą pateko LG SIGNATURE linijos OLED televizorius (G6), 4K OLED modeliai E6 ir C6, Super UHD modeliai UH950V bei UH8507, taip pat UHD televizorių modeliai UH7507, UH6507, UH630V ir UH6107. Tikėtina, kad ir daugiau „LG“ televizorių bus pridėti prie šio sąrašo, kai tik baigsis jų vertinimas.

LG televizorių vartotojai „Netflix“ gali rasti įsijungę „LG webOS“ išmaniosios televizijos platformą. Vaizdo turinio paslauga „Netflix“ taip pat pasiekiama ir senesnių modelių turėtojams. Daugiau apie „Netflix“ rekomenduojamus televizorius: www.netflix.com/recommendedtv.