„LG Display“ atidarys pirmąjį pasaulyje naujos kartos OLED technologijų gamyklą

„LG Display“ ketina investuoti į naujos OLED šviesos plokščių gamyklos statybas Pietų Korėjos mieste Gumi. Ten įsikursianti penktos kartos OLED technologijų (1000 x 1200 mm) gamykla bus pirmoji tokia pasaulyje.

Flexible OLED light panel installation (Center Piece)

Planuojama, jog gamyklos pajėgumai sieks 15 tūkst. stiklo substratų, reikalingų OLED technologijų gamybai, per mėnesį, tačiau, kylant rinkos poreikiui, galima būtų didinti ir mėnesinį produkcijos kiekį.

Naujoji gamykla leis „LG Display“ vartotojams pasiūlyti aukštos kokybės technologijas už prieinamesnę kainą, taip pat leis eksperimentuoti ir nuolat tobulinti OLED technologiją bei jos kokybę.

Penktos kartos OLED technologijų gamykla bendrovei suteiks galimybę pagaminti netgi itin didelio formato OLED gaminius, o tai, tikėtina, ateityje padės sėkmingai įeiti ir į bendrą apšvietimo technologijų rinką.

Gamyklą nuspręsta statyti laikantis „LG Display“ bendrovės vizijos visiems vartotojams pasiūlyti ypatingus naujos kartos sprendimus bei jų pritaikymo būdus kasdieniame gyvenime. Todėl bendrovė ketina pirmiausia koncentruotis į tikslinio ir dekoratyvaus apšvietimo segmentus, taip pat prabangos serijos apšvietimo sistemas, o vėliau pritaikyti juos ir platesnei rinkos daliai. „LG Display“ taip pat ketina ieškoti inovatyvių sprendimų, OLED apšvietimą įmontuoti į baldus, statybinius objektus, kitus elektronikos prietaisus ir pan.

OLED technologija yra sudaryta iš šviečiančių organinių medžiagų sluoksnių, kurie sunaudoja mažiau elektros energijos ir, priešingai nei apšvietimui naudojamos lemputės, į aplinką išspinduliuoja itin nedidelius kiekius kaitros. Dėl to OLED technologija yra artima natūraliai dienos šviesai ir draugiška aplinkai. OLED technologija taip pat yra labai lengvai pritaikoma bei tinkama įvairioms vietoms ar objektams.