LG G5 ir „draugai“ triumfavo „Mobile World Congress“ parodoje

„LG Electronics“ pasaulinėje „Mobile World Congress 2016“ (MWC) parodoje susišlavė net 33 apdovanojimus, tarp kurių kompanijai atiteko ir svarbiausias – „Geriausio mobiliojo telefono ir prietaiso“, ir taip tapo labiausiai nominuota MWC bendrove. Daugiausia apdovanojimų skirta už LG naujovę – modulinę sistemą, įdiegtą naujausiame bendrovės gaminyje LG G5, kuri taip pat rodo, kad LG vis dar yra mobiliųjų technologijų lyderė.

LG-Awards-at-MWC-02

LG G5 ir „draugai“ leidžia modulinėmis jungtimis prijungiamais prietaisais transformuoti telefoną į skaitmeninę kamerą, HiFi grotuvą ar kitą išmanų ir pravartų įrenginį. Dėl to LG G5 ir „draugai“ parodoje pelnė aukščiausius įvertinimus iš žymiausių technologijų naujienų portalų „Android Authority“, „Digital Trends“, „Trusted Reviews“ ir „Ubergizmo“.

„Vartotojų ir ekspertų atsiliepimai apie naująjį LG G5 yra itin teigiami ir tai yra didžiausias mūsų specialistų įvertinimas už visas pastangas sukurti kažką visiškai naujo išmaniųjų telefonų rinkoje. LG G5 ir jo „draugai“ yra sukurti tam, kad vartotojams suteiktų dar daugiau įdomumo, naudojantis išmaniuoju telefonu. Visi MWC gauti apdovanojimai tik patvirtina, kad pasiūlėme rinkai kažką tikrai išskirtinio”, – pasakojo Juno Cho, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas bei generalinis direktorius.

LG G5, pristatytas MWC metu, dizainas yra itin šiuolaikiškas – aptakus ir vientisas metalinis korpusas, ištraukiama baterija ir inovatyvi modulinė sistema naudotojui leidžia pajausti visiškai kitokį išmaniojo telefono potyrį.

MWC 2016 paroda, kurioje apsilankė apytiksliai 100,000 lankytojų, yra laikoma didžiausiu ir pagrindiniu mobiliųjų technologijų renginiu.