„LG Electronics“ ir „Intel“ kartu kuria 5G telematikos technologiją

„LG Electronics“ ir „Intel“ kartu kuria 5G telematikos technologijąTechnologijų parodoje „Mobile World Congress“, vykusioje Barselonoje, bendrovė „LG Electronics“ su „Intel“ paskelbė apie bendradarbiavimą, kuriant pilotinę 5G paremtą telematikos technologiją. Tai bus naujos kartos bevielė technologija skirta automobiliams. Abi bendrovės šiam projektui suburs tyrėjų ir ekspertų komandas.

LGE_INTEL_00-

5G telematika sugeba veikti 33 kartus greičiau nei paremta 4G LTE technologija, o delsa, tikimasi, sumažės iki maksimaliai vos dešimtadalio bendros spartos. Programinė įranga gali būti lengvai ir itin greitai atnaujinama OTA tinklu tiesiog per orą, o vaizdo ir kitoks multimedijų turinys automobilio viduje perduodamas per integruotą pramoginę sistemą.

Maksimaliai sumažinta 5G technologijos bendros spartos delsa puikiai veikia netgi, kai automobilis važiuoja dideliu greičiu, o interakcija tarp automobilių, signalas tarp automobilio ir pastatų, ar automobilio ir pėsčiųjų gali padėti sumažinti nelaimingų atsitikimų skaičių ir prisidėti prie saugau vairavimo patirties.

Keli skirtingi „LG Electronics“ padaliniai, dirbdami išvien, per kelerius metus sugebėjo užtikrinti „LG“ rinkos lyderės išmaniųjų automobilių rinkoje poziciją. „LG“ taip pat yra išskirtinė 4G LTE „General Motors“ automobilių telematikos sistemų „OnStar“ tiekėja. „LG“ dar 2013 m. užėmė 30,1 proc. visos telematikos ir išmaniųjų automobilių rinkos, 2014 m. – 30,3 proc. ir 2015 m. – 29,9 proc.

„LG“ indėlis į bendrus tyrimus ir 5G telematikos sistemos vystymą yra itin svarbus. Tikimės, kad „LG“ ir „Intel“ patirtis bei bendradarbiavimas susietų automobilių ir pažangių daviklių kūrime padės rinkai pristatyti ir pažangią 5G technologiją, skirtą automobiliams“, – teigia Aicha Evans, „Intel Communication and Devices“ grupės korporatyvinių reikalų viceprezidentė ir vykdomoji direktorė.