LG tobulina 4K HDR technologiją ir bendradarbiauja dėl aukštos kokybės turinio

„LG Electronics“ (LG) paskelbė apie pradedamą partnerystę su pirmaujančiomis technologijų ir turinio kūrėjų kompanijomis. Šis bendradarbiavimas leis vartotojams pasiūlyti dar daugiau turinio, pritaikyto 4K HDR (didelio dinaminio diapazono) televizoriams. Las Vegase vykusioje tarptautinėje elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES) lankytojai turėjo galimybę susipažinti su LG siūlomomis inovacijomis bei pirmieji pamatyti, kaip veikia naujoji LG HDR technologija.

HDR-Partnership

Naujieji LG OLED ir Super UHD televizorių modeliai sumodeliuoti taip, kad palaikytų populiariausius rinkoje HDR formatus – „HDR10“ ir „Dolby Vision“. LG, „Dolby“ ir „Netflix“ jau pradėjo darbus kartu, kad vartotojams galėtų pasiūlyti populiarų „Netflix“ serialą „Daredevil“, kuris buvo specialiai pritaikytas aukštos kokybės 4K „Dolby Vision“ HDR technologijai. „Dolby Vision“ padeda pilnai išnaudoti LG OLED technologijos galimybės: spalvų ryškumas ir atspalvių perėjimas, išryškintos detalės ir spalvų realistiškumas. Visa tai sukuria su įprastais televizoriais nepalyginamą LG OLED žiūrovo patyrimą.

LG taip pat susivienijo su daugeliu pagrindinių televizijos turinio kūrėjų, kad naujai kuriamas turinys iškart būtų prieinamas ir pritaikytas HDR kokybe. Pirmą kartą galima mėgautis HDR kokybe, žiūrint vaizdo įrašus iš „Amazon“ ar „YouTube“. Tereikia pasinaudoti nemokamais „Google VP9 Profile 2“ kodekais. Kiek vėliau šiais metais „YouTube“ taip pat leis stebėti HDR kokybės turinį, naudojantis jų televizijos programėle.

CES parodoje LG taip pat demonstravo scenas iš Holivudo studijos „20th Century Fox“ filmo „Marsietis“ per OLED televizorius, pritaikytus HDR technologijai. Populiarus filmas buvo specialiai pertvarkytas, kad fantastiškos „Marsiečio“ scenos kosmose atrodytų dar įspūdingiau LG OLED technologijos pagalba.