LG patobulino išmaniųjų namų ekosistemą įrenginiu „SmartThinQ Hub“

„LG Electronics“ (LG) papildė daiktų interneto (Internet of Things) įrenginių liniją ir pristatė naujausią „SmartThinQ Hub“ išmanųjį įrenginį. Tai ne tik tinklo sąsaja su išmaniaisiais jutikliais ir prijungtais prietaisais namuose – šis įrenginys suteikia galimybę rodyti asmeniniuose kalendoriuose įrašytus priminimus bei transliuoti muziką per įmontuotą garsiakalbį. Elegantiško dizaino „SmartThinQ Hub“ apima 3.5 colių LCD ekraną ir jungiasi su išmaniojo telefono programėle, kad palengvintų dvikryptę komunikaciją tarp išmaniųjų prietaisų ir jutiklių namų erdvėje.

LG-SmartThinQ-Hub-1

Naujasis įrenginys „LG SmartThinQ“ platformai suteikia daugiau funkcijų – dabar galima stebėti ir kontroliuoti buitinę techniką, pavyzdžiui, skalbimo mašinas, šaldytuvus, virykles, robotus – dulkių siurblius, oro kondicionierius bei įvairius jutiklius. „SmartThinQ Hub“, kaupdamas informaciją iš išmaniųjų įrenginių ir paprastųjų elektrinių prietaisų, kurie yra prijungti prie „SmartThinQ“ jutiklių „Wi-Fi“, „Zigbee“ ar „Bluetooth“ tinklais, užima pagrindinį vaidmenį LG išmaniųjų namų platformoje. O gauti duomenys yra rodomi LCD ekrane atsirandančiame pranešime arba skelbiami per įmontuotą garsiakalbį.

LG-IoT-Ecosystem

Kaip ir visi kiti LG namų prietaisai bei vartotojų produktai, „SmartThinQ Hub“ – puikus interjero aksesuaras. Iš metalo pagamintas įrenginio korpusas – dvispalvis, vyrauja patrauklios – auksinė ir juoda – spalvos. LCD ekranas yra pakreiptas taip, kad jame būtų lengva įskaityti žinutes, o aukštos kokybės garsiakalbiai gali transliuoti muziką, parsiųstą iš interneto radijo platformos „iHeartRadio“ arba leisti ją per „Bluetooth“ ryšį iš išmaniojo telefono ar planšetės.

IMG_6427

„SmartThinQ“ yra suderinamas su kitų gamintojų bei paslaugų tiekėjų prietaisais, palaikančiais „AllJoyn Alliance“ atvirojo kodo sistemą. LG neseniai įtvirtino partnerystę su „Lowe“, antra pagal dydį techninės įrangos mažmenine prekyba užsiimančia bendrove, kad integruotų LG išmaniuosius prietaisus su „Lowe Iris“ išmaniųjų namų paslaugomis. LG partnerystė su kitų paslaugų tiekėjais – didžiausias LG išmaniųjų namų sistemos privalumas, nes pirmenybė teikiama įvairių prekės ženklų suderinamumui. Tokia partnerystė taip pat suteikia LG galimybę pasiūlyti visą komplektaciją, užtikrinančią saugumo lygį, energijos taupymą, atmosferos priežiūrą bei patogumus, apimant „SmartThinQ Hub“ įrenginį, „SmartThinQ“ jutiklį ir daugybę kitų įvairių gamintojų išmaniųjų prietaisų ir įrenginių, tokių kaip išmanioji šviesa, judesį bei drėgmę fiksuojantys jutikliai ir kita.

Išmanieji namai su LG „SmartThinQ Hub“ jau tapo realybe. Valdykite savo namų elektroniką kur kas paprastesniu būdu.