LG WebOS 3.0 sistemai suteiktas tarptautinis sertifikatas

LG Electronics naujoji webOS 3.0 sistema pasaulyje jau pripažinta kaip viena paprasčiausiai valdomų ir intuityviausių operacinių sistemų išmaniesiems televizoriams. Šiandien ši sistema įvertinta ir oficialiai – jai suteiktas tarptautinis UL sertifikatas, pažymintis šios sistemos suderinamumą su daiktų interneto (ang. Internet of Things) įrenginiais namuose.

UL-verfication

LG 2016-ųjų metų SMART TV linija per IoTV aplikaciją leidžia valdyti namuose esančius išmaniuosius LG įrenginius per LG SMART TV su webOS 3.0 sistema. Susiejus įrenginius, jie atsiranda LG SMART TV ekrane, kuris veikia kaip tarpininkas tarp vartotojo ir įrenginių. Per televizoriaus ekraną vartotojai gali valdyti namų buities techniką, pavyzdžiui, šaldytuvą, oro kondicionierių ar skalbimo mašiną, kurie visi turi būti prijungti prie belaidžio ar laidinio interneto. Dėka webOS 3.0 sistemos vartotojai gali reguliuoti šviesas namuose ar pakeisti oro kondicionieriuje nustatytą temperatūrą.

 

„Turbūt nesumeluosime sakydami, kad namų svetainėje esantis televizorius – tai centrinė visų išmaniųjų prietaisų ašis. Atsižvelgdami į tai kūrėme ir LG SMART TV su webOS 3.0 sistema”,- sako Sam Kim, vyresnysis viceprezidentas ir „LG Electronics Home Entertainment Company” TV produktų planavimo vadovas. „LG ir toliau kurs įrenginius su geriausia vartotojų patirtimi ir vystys inovatyvius su daiktų internetu suderintus namų buities technikos sprendimus, pralenkiančius net įnoringiausių vartotojų lūkesčius“.