Naują LG televizijos reklamą kurs žymiojo Ridley Scott kompanija

Pirmą kartą „LG Electronics“ (LG) kompanijos reklamą kurs britų režisieriaus Ridley Scott įmonė „RSA Films“. Reklamą, skirtą pristatyti pasaulyje jau pripažintą OLED televizorių technologiją, režisuos ne mažiau žymus šios kompanijos atstovas Jake Scott. Ši reklama – dalis LG marketingo strategijos, kuria siekiama parodyti išskirtinį kompanijos dėmesį naujausioms technologijoms ir jų kūrimui. Naująja reklama bus siekiama perduoti drąsią žinutę – OLED technologija nėra tiesiog nauji televizoriai, tai – visiškai nauja era televizijos technologijose.

OLED Superbowl PR_2

OLED Superbowl PR_1

Šiai LG reklamai pasitelktas Scott šeimos – tėvo ir sūnaus – bendradarbiavimas, jų patirtis ir kūrybiškumas. Ridley Scott filmas „Marsietis“ buvo apdovanotas Nacionalinės kino kritikų tarybos geriausio 2015 metų režisieriaus apdovanojimu. Filmas taip pat nominuotas „Auksiniam gaubliui“ geriausio metų filmo kategorijoje. Režisierius puikiai pažįstamas ir dėl jo 1984 metų reklamos „Macintosh“ kompanijai – šis darbas „Forbes“ pripažintas geriausia visų laikų „Super Bowl“ reklama. Nuo žymiojo tėvo neatsilieka ir Jake Scott, kuris yra sukūręs šešias „Super Bowl“ reklamas, tarp kurių ir „Budweiser“ reklama „Lost Dog“, kurią „USA Today“ įvertino“ kaip geriausią praėjusio sezono reklamą.

 

„Kai pirmą kartą išvydau OLED televizorius, mane sužavėjo jų stulbinanti vaizdo kokybė“,– pasakojo Ridley Scott. „1984 visuomenei buvo pristatyta technologinė pažanga, žadėjusi pakeisti ateitį. Panašų proveržį atneša ir LG OLED televizoriai“, – sakė Jake Scott.