LG „CES 2016“ parodoje pristatys naujas garso sistemas

Pasaulinėje „CES 2016“ parodoje „LG Electronics“ pristatys ateinantiems metams skirtas garso sistemas, tarp jų ir naujus „X-Boom“ serijos modelius, skirtus vakarėliams ar didesniems susibūrimams.

X-Boom_CM9960

Tarp LG naujienų bus garso sistemos SH8, SH7 ir SH6, kurios savo kompaktišku dydžiu ir dizainu derės prie įvairaus namų interjero. SH7 ir SH8 bus pritaikomos prie namų kino sistemų – jas papildys sodrų garsą atkuriančiu žemų dažnių garsiakalbiu. SH6 garso sistemą sudarys šeši garsiakalbiai, kuriems pritaikyta moderni ortakio struktūra suteiks skleidžiamam garsui stiprumo, gilumo.

SH8_SH7

2016 metams skirtos garso sistemos išsiskirs paprastu valdymu. Jos vieno mygtuko paspaudimu bus priderinamos prie namų garso sistemų, taip pat sinchronizuojamos su televizijos nuotolinio valdymo pulteliai. Naujosios garso sistemos turi „LG Adaptive Sound Control“ funkciją, kuri leidžia įrenginiui automatiškai keisti garso nustatymus, taip prisitaikant garso stiprumą ir kitus parametrus prie turinio ir jo šaltinio. Skirtingų formatų ir įrenginių muziką leidžia groti ir tokios jungtys ar programos, kaip „Bluetooth“, Wi-Fi, „Google Cast“ ir „Auto Music Play“. Garso sistemos suderintos ir su „LG Music Flow“ serijos belaidžiais garsiakalbiais, todėl muziką galima klausyti tiesiai iš telefono.

X-Boom_OM7560

LG parodoje pristatys tris naujas „X-Boom“ sistemas – du „X-Boom Solo“ modelius (OM7560 ir OM5560) ir CM9960. „X-Boom“ modeliai specialiai pritaikyti triukšmingiems vakarėliams ar dideliems susibūrimams. Abu „X-Boom Solo“ modeliai visą garso sistemą sutelkia viename garsiakalbyje, taip suteikdami intensyvią garso sklaidą, tuo tarpu „X-Boom Sampler Creator“ savybė suteikia galimybę įrašyti bet kurį garsą telefone, ir perduoti belaidžiu ryšiu į garsiakalbį. Visi trys modeliai turi unikalią „Party Thruster“ funkciją, kuris leidžia vartotojams grojamą muziką priderinti prie įvairiomis spalvomis skleidžiamų šviesų.

  • metriuks

    isvaizda mirus, apie.

    garsa neklausiau