Lietuvoje pristatomi LG 4K raiškos OLED televizoriai

Pasaulinėje rinkoje pristatytus „LG Electronics“ (LG) 4K OLED televizorius jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Čia pristatomi du – 65 ir 55 colių įstrižainės – modeliai (65EC970V ir 55EG920V), kurie išsiskirs lenktu, elegantišką išvaizdą suteikiančiu korpusu, kokybiška garso sistema ir organinių šviesos diodų atkuriama Ultra HD vaizdo kokybe.

LG 4K OLED 2

LG televizoriuose taikoma WRGB spalvų technologija atkuria natūralias, gyvas spalvas, išlaiko didžiulį kontrasto santykį. Ultra HD raiškos organiniai šviesos diodai suteikia sodresnių, šviesesnių ir daugiau natūralių atspalvių. Jie taip pat užtikrina sodresnius juodus atspalvius, o greitas vaizdo atsako laikas padeda televizoriui veikti be mirgėjimo ar vaizdo susiliejimo.

LG 4K OLED 1

Naujuose modeliuose veikia daugiakanalė „Ultra Surround“ erdvinio garso sistema, papildanti puikią televizorių vaizdo kokybę. Sistema sukurta bendradarbiaujant su „Harman/ Kardon“.

LG 4K OLED 3

Naujieji modeliai turės „Smart TV“ platformą, kuri veiks su webOS 2.0 operacine sistema. Ji pasižymi tokiomis funkcijomis, kaip „Simple Connection“, „Simple Switching“ ir „Simple Discovery“, skirtomis paprastesniam televizoriaus valdymui. Išmaniosios platformos įsikrovimo laikas sutrumpintas 60 proc., todėl mėgstamą turinį galima valdyti ir paprasčiau, ir greičiau. „My Channels“ funkcija leidžia nusistatyti meniu juostą pagal savo pomėgius, įsidedant joje labiausiai žiūrimus kanalus ar programas.

 

LG 4K OLED 4