LG pelnė 21 „CES Innovation Awards“ prizą

Artėjant didžiausiai metų elektronikos parodai „CES 2016“, vartotojiškos elektronikos asociacija paskelbė pirmuosius „CES Innovations Awards“ apdovanojimų laimėtojus. Tarp jų šiais metais net 21 vienas „LG Electronics“ gaminys. Apdovanojimų prizus kompanija pelnė „Buitinės technikos“, „Išorinių kompiuterių įrenginių“, „Kompiuterių programinės įrangos ir komponentų“, „Išmaniųjų namų“, „Vaizdo ekranų“, „Ausinių“, „Dėvimos elektronikos“, „Belaidžių telefonų“ ir „Belaidžių telefonų priedų“ kategorijose.

2016 CES Best of Innovation_logo

Tarp apdovanojimų pelniusių LG įrenginių yra 77 colių 4K OLED televizorius. Jis laimėjo „Best of Innovations“ prizą vaizdo ekranų kategorijoje už estetinį dizainą, aukštą vaizdo kokybę, itin ryškias spalvas ir platų matymo kampą. Šioje kategorijoje prizus laimėjo ir „LG Ultra Wide“ monitorius, Premium klasės nešiojamasis kompiuteris.

LG televizoriai CES apdovanojimų prizus gauna ketvirtus metus iš eilės, kaip ir kompanijos telefonai. Šiais metais prizą pelnė „LG V10“ serijos telefonai. Jie pripažinti geriausiais už ilgaamžiškumą ir išmaniąsias savybes – dvigubą ekraną, dviejų priekinių kamerų, rankinį vaizdo redagavimo režimą, 32bit Hi-Fi DAC.

2016 CES Innovation_logo

Tarp laimėtojų išskiriama ir „Twin Wash“ skalbimo mašina su „SideKick“ pagrindu. „SideKick“ – tai nedidelė skalbyklė montuojama prie tradicinės skalbimo mašinos, kuri leidžia vienu metu atlikti du atskirus skalbimus – ši technologija pritaikyta namų vartotojams pirmą kartą rinkoje. „SideKick“ pritaikoma prie visų iš priekio įkraunamų LG skalbimo mašinų, sukurtų nuo 2009 m. Buitinių prietaisų kategorijoje prizą laimėjo ir „LG Styler“ drabužių valykla, kuri garų pagalba panaikina kvapus ir atgaivina tokius sunkiai valomus drabužius, kaip kostiumai, paltai, palaidinės ar megztukai.

CES prizus šiais metais laimėjo ir išmanusis laikrodis „LG Watch Urbane II“, ausinės „LG Tone Active“, sulankstoma klaviatūra „LG Rolly Keyboard“.

CES apdovanojimai rengiami kiekvienais metais, bendradarbiaujant su Vartotojų elektronikos (CEA) ir Amerikos pramoninio dizaino asociacijomis. Komisija, kurią sudaro garsūs pramoninio dizaino specialistai, inžinieriai ir žurnalistai, vertina įrenginių naudą vartotojui, dizainą, kokybę bei pažangą.