LG pelnė „Red Dot“ apdovanojimą „Metų prekės ženklas“

LG Electronics (LG) pelnė „Metų prekinio ženklo“ nominaciją tarptautiniuose „Red Dot“ dizaino apdovanojimuose. Šį dizaino apdovanojimą yra pelniusios tokios pasauliniai prekės ženklai, kaip „PepsiCo“, „Audi AG“ ar „Mercedes-Benz“. LG taip pat tapo trečiąja kompanija „Red Dot“ apdovanojimų istorijoje, turinti du prestižinius apdovanojimus – „Metų prekės ženklo“ ir „Metų dizaino komandos“. Pastarąjį kompanija pelnė dar 2006 metais.

CD2015_Brand_of_the_year_rgb

„LG Electronics“ prekės ženklo valdymas įvertintas už dizaino sprendimų pritaikymą vartotojo poreikiams. LG siekis – sukurti produktą, kuris padarytų vartotojų gyvenimą patogesnį, išmanesnį ir įdomesnį. Tai apibūdina ir bendrovės šūkis – „Life‘s Good“, – sako Dr. Peter Zec, „Red Dot“ įkūrėjas ir vykdomasis direktorius.

G4GUI_main

„Metų prekės ženklo“ apdovanojimas LG suteiktas už 13 laimėtų „Red Dot“ prizų, tarp jų – flagmaną „LG G4“, išmanųjį laikrodį „LG Watch Urbane“. Abu įrenginiai įvertinti už į vartotojus nukreiptą vartotojo sąsajos dizainą, kuris turi paprastai valdomą ir intuityvią aplinką, kurią kiekvienas vartotojas gali prisitaikyti pagal savo poreikius.

Logo 수정 사항

„Red Dot“ apdovanojimas LG bus įteiktas lapkričio 6 d. Berlyne. „Red Dot“ prizus laimėjusius produktus galima sužinoti adresu: www.red-dot.de/cd.