LG telefonas „Nexus 5X“ – jau netrukus Lietuvoje

Naujausias „LG Electronics“ (LG) ir „Google“ flagmanas „Nexus 5X“ į Lietuvą atkeliaus lapkričio 9 d. Telefonas veiks su „Android 6.0 Marshmallow“ operacine sistema, išsiskirs sparčiu veikimu, geresne ekrano raiška ir didesniu saugumu. Be to, naujasis telefonas bus santykinai mažas ir lengvas.

nexus-5x-1

„Nexus 5X“ turės 5,2 colių, 423ppi Full HD IPS raiškos ekraną su technologija „in-CellTouch“, kuri leis greičiau reaguoti į prisilietimo komandas, suteiks didesnio ryškumo, užtikrins, kad vaizdas būtų aiškiai matomas net ir lauke, veikiamas saulės šviesos. Dėl „Qualcomm Snapdragon 808“ procesoriaus „Nexus 5X“ pralenks savo pirmtakus sparčiu ir sklandžiu veikimu. Speciali Type-C USB jungtis leis per 10 min. įkrauti telefone tiek energijos, kiek jos užtektų beveik keturioms valandoms.

nexus-5x-3

„Nexus 5X“ turės 12,3 MP galinę ir 5 MP priekinę kamerą. 1,55 µm vaizdo jutiklis galinėje kameroje ir 1,4 µm vaizdo jutiklis priekinėje kameroje padės tiksliai išskirti detales nuotraukose, padarys jas ryškesnes net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Be to, telefonu bus galima filmuoti vaizdo įrašus 4K raiška.

nexus-5x-2

„Nexus 5“ bus saugesnis dėl nugarėlėje įmontuoto pirštų antspaudų atpažinimo sensoriaus „Nexus Imprint“. Paėmus telefoną į ranką ir spustelėjus sensorių, jis atpažins savininką pagal piršto antspaudą ir atrakins telefoną.