LG pristato „Centum System“ skalbykles su 20 metų garantija

Berlyne vykstančioje parodoje IFA „LG Electronics“ (LG) pristatė Europos rinkai skirtas skalbimo mašinas su „Centum System“ technologija, suteikiančia papildomo patikimumo ir ilgaamžiškumo. Šioms, iš priekio pakraunamoms skalbimo mašinoms suteikiama 20 metų garantija.

Centum System_1

Dabar šalia 10 metų garantiją turinčio „Inverter Direct Drive“ variklio, kurį LG pristatė dar 1998 m., kompanija įdiegė „Centum System“ techologiją, kuri padidina skalbimo mašinos garantinį laiką iki 20 metų. „Centum System“ veikia kaip skalbimo metu būgnui tenkančių smūgių slopintuvas. Jis sumažina vibraciją ir triukšmo lygį, kuris siekia vos 67 dB. Tai prilygsta kalbančio žmogaus garsui. Mažiau vibruodamas būgnas sukelia mažiau trinties, kuri yra pagrindinė skalbimo mašinų nusidėvėjimo priežastis.

Naujose skalbimo mašinose naudojama ir pažangi „TurboWash“ funkcija, kuri leidžia užbaigti pusę įkrovos ciklo per 49 minutes. Aukšto spaudimo čiurkšle skalbimo metu iš drabužių pašalinami alergenai, be to, sunaudojama mažiau vandens ir elektros energijos, lyginant su tradicinėmis skalbimo mašinomis.

Centum System_2

„LG Centum System“ skalbyklės suderintos su belaidžiu ryšiu, todėl savininkai gali nustatyti skalbimo komandą iš savo išmaniojo telefono. O telefonų su NFC funkcija savininkai gali įdiegti ir skirtingus skalbimo režimus.

Europoje populiarios skalbimo mašinos su skalbimo ir džiovinimo funkcija viename, todėl LG IFA parodoje pristatė „Eco-Hybrid“ skalbimo mašinas, kurios, lyginant su savo pirmtakėmis yra kompaktiškesnės, tačiau didesnio galingumo. Pristatytos „Eco-Hybrid“ skalbyklės leidžia skalbti 8 kg, o džiovinti 5 kg. Be to, LG pasiūlys ir platesnį pasirinkimą – mašinas su 10,5/7 kg arba 9/6 kg skalbimo bei džiovinimo galimybėmis.

 • Perkunas Pokas

  Nu super,super,man tokios reiktu.

 • Viktor Vini

  Įdomu –
  kiek ji kainuos?

 • Melody Sakura

  Oho garantija net 20 metų. Na tokia buitinė technika verta dėmesio vien jau dėl savo ilgaamžiškumo.