IFA 2015 konferencijoje: LG išmanusis jutiklis ir „Alljoyn“ išmaniųjų namų produktai

Berlyne vykstančioje technologijų mugėje IFA 2015 „LG Electronics“ (LG) pristato naujausius išmaniuosius prietaisus, pritaikytus moderniems namams ir sukurtus taip, kad gerintų vartotojų gyvenimo kokybę.

LG-SmartThinQ-Sensor-02

Mugėje pristatomas „SmartThinQ“® jutiklis, prijungtas prie daugybės kasdieną naudojamų „neprotingų“ buities prietaisų, akimirksniu suteikia jiems išmanumo. Taip pat LG pristato ir naująją „Lightwawe” orkaitę bei išmanųjį oro kondicionierių, derinamų su IoT (Internet of Things) platforma, sukurta „Alseen Alliance”.

Prijungtas prie įprastos namų technikos: skalbimo mašinos ar šaldytuvo, „SmartThinQ“ jutiklis geba suprasti buitinės technikos rodmenis: vibraciją ar temperatūrą ir informaciją perduoti „SmartThinQ“ programėlei įdiegtai vartotojo telefone. Prie skalbimo mašinos prijungtas jutiklis ją transformuoja į išmanųjį įrenginį, kuris informuoja, kada skalbimas baigtas. Taip pat, prijungus „SmartThinQ“ prie šaldytuvo, savo telefone galite matyti, kada konkretaus produkto galiojimo laikas jau pasibaigęs ar pasibaigs. Jutiklis taip pat seks, kiek kartų atidarinėjamos šaldytuvo durelės, kai jūsų nėra namuose. Prijungtas prie oro kondicionieriaus ar kitų technikos prietaisų, jutiklis leis vartotojui valdyti juos nuotoliniu būdu naudojant „SmartThinQ“ programėlę.

IFA mugėje pristatoma „AllJoyn“ sistema leidžia itin paprastai komunikuoti skirtingiems įrenginiams ir aplikacijoms. „AllJoyn” yra patvirtintas visų „Allseen” aljanso narių – įvairių pramonės šakų IoT konsorciumo, sudaryto iš daugiau nei 180 kompanijų.

LG-SmartThinQ-Sensor-01

LG „AllJoyn“ išmanioji orkaitė leidžia vartotojams parsisiųsti, tobulinti receptus ir dalintis jais su draugais per mobiliuosius prietaisus. Išmanioji orkaitė palaiko belaidį (Wi-Fi) ryšį, kuris užtikrina patogesnį prietaiso naudojimą: norint nustatyti gaminimo rėžimą, temperatūrą ar laiką konkretaus patiekalo gaminimui. „Smart lightwave” orkaitė atranda savo gedimo priežastis ir padeda rasti jų sprendimus internete per LG paslaugų centrą. Išmanusis LG oro kondicionierius ne tik informuoja apie dažnai pamirštamą prievolę – pakeisti oro filtrą, bet taip pat gali būti kontroliuojamas per atstumą naudojant išmanųjį telefoną. Kas gali būti geriau, negu karštą vasaros dieną grįžti į maloniai vėsius ir gaivius namus?

„Pritaikyti naujausias technologijas tam, kad įprasta buitinė technika virstų išmaniąja nėra paprasta. Tai ilgas procesas, mat tokios technologijos nėra paprastai pasiekiamos ir pritaikomos”, – pabrėžia LG „Electronics Home Appliance & Air Solution Company” vadovas ir prezidentas Jo Seong-jin. „LG ir toliau tęs savo lyderiavimą išmaniųjų namų kūrimo procese. O tokie prietaisai ir inovacijos, kaip LG „SmartThinQ“ sensorius, suteikiantis realybėje pritaikomą naudą ir patogumus, yra neatsiejami nuo technologijų ir tai tik visa ko pradžia“,- teigia jis.

LG išmanieji prietaisai ir kiti gaminiai rugsėjo 4-9 dienomis eksponuojami LG kompanijos stende Berlyne vykstančioje Technologijų mugėje IFA 2015.