LG pristatė nešiojamą klaviatūrą išmaniesiems įrenginiams

LG praplėtė išmaniesiems įrenginiams skirtų aksesuarų asortimentą – kompanija IFA parodoje pristatys sulankstomą belaidę klaviatūrą „Rolly Keyboard“. Klaviatūra (modelis KBB-700) jungiasi prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, o nenaudojama susilanksto į keturias dalis į pailgą lazdelę, kurią patogu nešiotis ir kišenėje.

LG Rolly Keyboard 1

Klaviatūra turi ryškius mygtukus ir stendą, skirtą pritvirtinti išmanųjį įrenginį. Rinkti tekstą klaviatūra patogu, nes 17 mm skersmens mygtukai labai panašūs savo dydžiu į esančius tradicinėje klaviatūroje (tradicinės klaviatūros mygtukai būna 18 mm skersmens). LG klaviatūra pagaminta iš smūgiams atsparaus polikarbonato ir juodo ABS plastiko, todėl spausdinant jaučiamas malonus lietimo jausmas, skirtingai nei lanksčiose silikono klaviatūrose.

LG Rolly Keyboard 4

„Rolly Keyboard“ gali prisijungti prie dviejų skirtingų įrenginių vienu metu per „Bluetooth 3.0“ ir peršokti nuo vieno prie kito paprastu mygtuko paspaudimu. AAA baterija leidžia neįkrovus naudoti klaviatūrą vidutiniškai net iki trijų mėnesių.

LG Rolly Keyboard 3

LG Rolly Keyboard 5

LG Rolly Keyboard 2

LG Rolly Keyboard

„LG Electronics Mobile Communications Company“ atstovo Seo Young-jae teigimu, naujoji klaviatūra yra tik vienas iš daugelio išmaniesiems įrenginiams skirtų papildymų, kuriuos kompanija ketina pristatyti per ateinančius kelis mėnesius.

„Rolly Keyboard“ Europoje prekyboje pasirodys ketvirtą šių metų ketvirtį.