LG plečia bevielių audio produktų liniją pristatydama naujus įrenginius IFA 2015 mugėje

LG Electronics plečia savo bevielių muzikos prietaisų kolekciją ir Berlyne rugsėjo 4-9 dienomis vyksiančioje technologijų mugėje IFA 2015 pristatys du naujus bevielius Bluetooth garsiakalbius. „LG Music Flow P5“ ir „SoundPop 360“ sukurti vartotojui, kuris tikisi ne tik kokybiško garso, bet ir stilingo bei patogaus išmaniojo įrenginio.

SoundPop 360_Music Flow P5

„LG Music Flow P5“ – tai kolonėlės, po savo elegantiška išvaizda slepiančios itin kokybišką garsą. Šis garsiakalbis yra išmaniųjų „LG Music Flow“ serijos dalis, palaikanti automatinį muzikos grojimą: atsidūręs šalia garso šaltinio, prietaisas pradeda groti sava eiga. Be to, vieną kartą įkrauta, įrenginio baterija suteikia galimybę muzikos klausytis daugiau nei 15 val. Pristatydamas „LG Music Flow P5“ bei jo vyresnįjį brolį „P7“ LG įgyvendina savo įsipareigojimą vartotojui pasiūlyti pažangiausius universalius muzikos prietaisus produktus, išsiskiriančius garso kokybe bei šiuolaikišku dizainu.

Music Flow P5

„SoundPop 360“ sukurtas šiuolaikiniam muzikos entuziastui, mėgstančiam visuomet būti garsų apsuptyje. Kad prietaisas natūraliai prisitaikytų prie įprasto klausytojo gyvenimo, inovatyvus garsiakalbio dizainas įkvėptas kasdieną sutinkamos vandens gertuvės. Itin paprasto naudojimo „LG SoundPop 360“ puikiai tinka ir prie interjero dekoro: prietaisas neišsiskiria iš kitų namų apyvokos daiktų ir baldų bei tinka prie bet kokio interjero.

Bendradarbiaujant su „LG Home Entertainment“ ir „LG Mobile Communications“ kompanijomis buvo ištobulintas mažas „SoundPop 360“ „kūnas” ir jame slypintis stiprus, kokybiškas garsas. Dėl išskirtinės cilindro formos garsiakalbio dizaino garsas sklinda plačiu diapazonu – 360 laipsnių į visas puses, todėl muzikos garsas klausytoją pasiekia vienodai, nepriklausomai nuo jo buvimo vietos kolonėlės atžvilgiu. Su „LG SoundPop“ muzikos klausymasis didelėse grupėse nebebus problema – 20 val. „gyva“ baterija pačiame vakarėlio įkarštyje tikrai neišsikraus, be to, į prietaisą pridėti naujų įrašų galima itin lengvai.

SoundPop 360

Tiek „SoundPop 360“, tiek „LG Music Flow P5“ palaiko pažangiausių LG bevielių muzikinių prietaisų funkcijas. „MultiPoint“ vienu metu muziką leidžia dalintis dviem vartotojams prijungiant garsiakalbį prie daugiau nei vieno Bluetooth įrenginio tuo pačiu metu. „Dual Play“ funkcija – atvirkštinė, klausytojams leidžianti sujungti du LG garsiakalbius į vieną prietaisą suteikiant galimybę sudaryti stereo garsą. Galiausiai, „TV Sound Sync“ funkcija – garsiakalbį prijungus prie Bluetooth palaikančio televizoriaus suteikiama galimybė savo pamėgtų televizijos laidų klausytis asmeniškai, arba atvirkščiai – susikurti savo namų kino teatrą.

„Būdami lyderiai daiktų interneto srityje, mes norime pradėti ir naująją interneto muzikos erą. Pradėjome nuo inovatyvios garso ekosistemos savo klientams ir suvienijome aukščiausios kokybės garsų technologijas su pažangiomis tinklo sistemomis. Visa tai apjungia ir išbaigia mūsų bevielių prietaisų garsui liniją“,- sako „LG Home Entertainment“ audio-vizualikos skyriaus Viceprezidentas Min Byung-hoon. „Naujosios LG technologijos, keičiančios muzikos klausytojų pojūčius, pritaikytos ir LG bevielio interneto „Music Flow“ kolonėlėse.“

Išplėsta LG Bluetooth garsiakalbių serija ir ypatingasis „Music Flow P5“ leidimas bus eksponuojamas Berlyne vyksiančioje technologijų mugėje IFA 2015.