G4 išmanusis telefonas bei kiti LG įrenginiai įvertinti EISA apdovanojimais

„LG Electronics“ (LG) šiais metais pelnė keturis Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) apdovanojimus. LG OLED televizoriai pripažinimą pelno jau ketvirtą kartą iš eilės, o G serijos išmanieji telefonai – antrus metus. Vienas iš prestižinių EISA apdovanojimų laimėtojų yra LG G4 išmanusis telefonas.

LG G4_EISA Award

LG flagmanas G4 pelnė „European Smartphone Camera“ apdovanojimą. Apdovanojimas suteiktas už telefono 16 megapikselių kamerą, turinčią OIS 2.0 vaizdo stabilizatorių ir F 1.8 diafragmos lęšį. „Laser Auto Focus“ funkcija ir F1.8 diafragma leidžia fiksuoti puikias nuotraukas net ir esant prastam apšvietimui. Spalvų spektro sensorius sureguliuoja baltos ir kitų spalvų balansą, todėl išgaunamos kontrastingos, ryškių ir tikroviškų spalvų nuotraukos. EISA apdovanojimų komisija pabrėžė, jog HD raiškos „IPS Quantum“ ekranas leidžia telefonui G4 išsiskirti kaip galingam multimedijos įrankiui.

LG 4K OLED TV 65EG960V_EISA Award

LG 4K raiškos OLED televizorius 65EG960V laimėjo „European Home Theatre TV“ kategorijoje. Televizorius turi lenktą 65 colių ekraną, o jame esantys save apšviečiantys diodai puikiai perteikia juodą ir kitas spalvas. Didelis televizoriaus reagavimo greitis leidžia išvengti judesio neryškumo ir sukuria kino teatro vaizdų kokybę.

LG PRIME UHD TV 65UF950V_EISA Award

Tarp kitų LG įrenginių, šiais metais gavusių EISA apdovanojimus, taip pat yra LG 65 colių SUPER UHD raiškos televizorius (modelis 65UF950V), kuriame veikia „webOS 2.0“ operacinė sistema. Jis laimėjo „European Smart TV 2015-2016“ apdovanojimą. Modelis 65UF950V pasižymi geresne nei skystųjų kristalų televizoriai vaizdo kokybe bei vartotojo patirtimi. Patobulinta „webOS“ operacinė sistema turi daugiau naudingų funkcijų nei jos pirmtakės, tačiau taip pat pasižymi paprastumu ir intuityvumu.

LG Watch Urbane_EISA Award

„European Wearable Device“ kategorijoje nugalėtoju pripažintas „LG Watch Urba-ne“ laikrodis. Tai elegantiškas, metalinio korpuso įrenginys su „Android Wear“ operacine sistema. Laikrodis turi 1,3 colių „Full Circle OLED“ ekraną su 320×320 pikselių raiška. „LG Watch Urbane“ veikia 1.2GHz „Qualcomm Snapdragon 400“ procesorius; įrengi-nys turi 4 GB atminties.

EISA apdovanojimų laimėtojus renka 50 multimedijos žurnalų iš 20 Europos šalių. Įren-giniai vertinami pagal tris kriterijus: technologijas, dizainą ir inovacijas.