LG pristato lenktą garso kolonėlę

LG Electronics (LG) pristato lenktą garso kolonėlę HS8, priklausiančią „Music Flow“ serijai. Stilinga belaidė kolonėlė puikiai dera su kompanijos lenktais televizoriais. Kolonėlė yra 360W galingumo ir turi 4,1 kanalo garsiakalbių sistemą.

Curved Sound Bar_2

Lenkta forma skirta ne tik puikiai išvaizdai, bet ir itin kokybiškam garsui išgauti. Aukštų dažnių garsiakalbiai įtaisyti abiejuose kolonėlės kraštuose, todėl išplečiamas garso diapazonas.

LG HS8 išsiskiria dinamiška funkcija „i-Sound Mode“. Ši naujoviška funkcija pritaiko televizoriaus garsą prie įvairaus transliuojamo turinio. i-Sound“ akimirksniu perpranta, kas yra žiūrima, ir automatiškai sureguliuoja garso išeigą su turiniu. Kiekviena televizijos programa, filmas ar muzika skambės taip, kaip ir turėtų.

HS8 lenkta garso kolonėlė suderinama su „Google Cast“ funkcija. Ji leidžia į HS8 transliuoti muziką iš populiarių muzikos programų; muziką į kolonėlę galima siųsti tiesiai iš išmaniojo telefono ar planšetės, naudojantis namų „Wi-Fi“ tinklu.

Curved Sound Bar_1

Su belaidžiu ir „Bluetooth“ ryšiu, LG HS8 kolonėlė gali perduoti garsą keliose patalpose vienu metu bei yra susiejama su kitomis „LG Music Flow“ kolonėlėmis. Su keliomis kolonėlėmis viename kambaryje bei naudojant „Home Cinema“ režimą namie galima susikurti kino teatro atmosferą. O „Multi-room“ funkcija leis visus namus paversti ištisa garso sistema. Muziką galima kontroliuoti kiekviename kambaryje su vienu išmaniuoju telefonu. Pavyzdžiui, viena daina gali groti visuose namuose arba skirtinguose kambariuose skambėti skirtingi kūriniai. HS8 yra suderinama su 8 populiariausių gamintojų televizorių nuotolinio valdymo pulteliais.

HS8 bus pristatyta IFA technologijų parodoje. Ji vyks Berlyno „Messe“ parodų rūmuose rugsėjo 4-9 dienomis.

  • Lukrecija Smith

    Labai puiku, kad tobulėja ne tik televizoriai, bet ir garso technika. Dabar namuose galima mėgautis puikiu filmu visai kaip kine.