„LG G4“: odinio dangtelio sukūrimo istorija

Birželio mėn. Lietuvoje pristatytas „LG Electronics“ (LG) flagmanas „G4“ yra moderniausias ir kol kas ambicingiausias kompanijos telefonas. Jis išsiskiria moderniu dizainu, praktiškomis funkcijomis, patogia vartotojo sąsaja, o didžiausias jo unikalumas rinkoje – odinė nugarėlė.

LG_G4_2

LG produktų planavimo ir dizaino komanda atskleidė, kad kuriant odinę nugarėlę prireikė daugiau nei trijų metų tyrimų ir odos iš viso pasaulio pavyzdžių testavimo. Iššūkis buvo rasti odą, kuri ne tik nepažeidžiama drėgmės, bet ir išlaiko savo unikalumą ilgus metus. Siekiant rasti geriausia odą, teko aplankyti odos apdirbimo fabrikus ir netgi klajoti po parduotuves.

„Norėjome sukurti išmanųjį telefoną, kuris suteikia malonumo jį naudojant. Mintis panaudoti odą kilo pradėjus galvoti, kaip suteikti telefonui išvaizdą, kuri teiktų malonumą laikant delne“, – sako Jong-seo Choi ir Yun-jin Shin, „LG G4“ kūrusios produktų planavimo komandos atstovai.

LG_G4_1

Odinė nugarėlė yra viena savičiausių telefono savybių. Anot LG atstovų, oda suteikia komforto, palieka unikalius savininko pėdsakus, taip pat suteikia specialų malonų kvapą.

Kartu su odine nugarėle, „G4“ išsiskiria ir unikalia galine F1.8 keičiamo židinio nuotolio 16MP kamera. Kuriant kamerą, tyrėjų komanda fotografavo kiekvieną dieną, darė bandymus iš bet kurio žmogaus matymo kampo. Jie taip pat rinko visas rinkoje esančias kameras ir lygino jų fiksavimo mygtuko bei meniu konfigūravimą, kad sukurtų patogiausią vartotojo sąsają.

Tuo tarpu priekinei „LG G4“ kamerai tyrėjai suteikė 8MP kokybę, todėl asmenukes galima fiksuoti net ir blogo apšvietimo sąlygomis, atsižvelgiant, kad daugelis asmenukių daroma patalpų viduje.