Televizijos technologijų srityje LG naujovės pelnė pripažinimą abiejose Atlanto pusėse

 

LG Electronics’ (LG) Art Slim CURVED 4K OLED televizorius laimėjo 11-ąjį kasmetinį „Value Electronics TV Shootout™“ apdovanojimą Niujorke. Čia šis LG modelis varžėsi su keturiais geriausiais ULTRA HD televizorių modeliais iš LG serijos ir kitų lyderiaujančių prekinių ženklų televizoriais. Prieš savaitę LG jau antrą kartą iš eilės buvo nominuotas kaip „Metų inovatyviausias prekinis ženklas“ Bonoje (Vokietijoje) vykusiuose „Plus X Award Night“ apdovanojimuose.

TV Shootout - LG USA Tim Alessi and Value Electronics Robert Zohn

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykstančiame „The Value Electronics TV Shootout“ kasmetiniame renginyje lyginami didžiausių gamintojų geriausi televizoriai. Čia tikrinama, kurie iš jų suteikia geriausią vaizdo kokybę. 65 colių klasės LG Art Slim CURVED 4K OLED televizorius (modelis 65EG9600) tiek renginio lankytojų, tiek ir patyrusių ekspertų buvo išrinktas didžiausio našumo televizoriumi remiantis keliais skirtingais vaizdo kokybės parametrais, tarp kurių – juodos spalvos lygis, kontrastas, spalvų tikslumas, judesio rezoliuciją bei kiti. Kvapą gniaužianti LG 65EG9600 televizoriaus vaizdo kokybė nepaliko abejingų, tad šis LG modelis buvo karūnuotas 2015-ųjų „Televizorių Karaliumi“.

LG CURVED 4K OLED televizorius apjungia ULTRA HD detalių intensyvumą su ryškiu kontrastu, tiksliomis ir ryškiomis spalvomis, kurias suteikia tik OLED klasė. O OLED revoliucinė technologija užtikrina itin ryškų vaizdą su tobulomis juodos ir kitomis spalvomis žiūrint net iš plataus matymo kampo. Be to, LG Art Slim televizoriai gali pasigirti neįtikėtinai plonu, vos kelių milimetrų pločio, stilingu, berėmiu dizainu ir puikiai tinka net prie įvairių stilių interjero.

Prieš kelias dienas, kitoje Atlanto vandenyno pusėje nuo Niujorko – Bonoje – LG buvo įteiktas prestižinis „Metų inovatyviausio prekės ženklo apdovanojimas“ „Plus X Awards Night“ apdovanojimuose. Jau 12-uosius metus skaičiuojantys „Plus X Awards“ apdovanojimai išskiria sportui ir aktyviam gyvenimo būdui skirtus produktus, kurie yra novatoriški, perspektyvūs ir turi bent vieną „Plus X“ faktorių, kuris lemtų jo pirmavimą konkurse. Šiame renginyje naujoji LG televizorių ekrano technologija sužavėjo „Plus X“ apdovanojimų vertinimo komisiją, o daugiausiai dėmesio buvo skita 4K OLED televizoriams (modelis 77EC980V).