LG Innotek sukūrė plačiausios diafragmos fotoaparato modulį

Pasaulinis detalių ir medžiagų gamybos lyderis LG Innotek paskelbė apie revoliucinio 16 megapikselių fotoaparato modulio su f/1.8 diafragma sukūrimą. Šis modulis – didžiausią diafragmą iš visų LG Innotek gaminių turintis fotoaparatas, skirtas išmaniesiems telefonams. Šio pažangaus fotoaparato modulio masinė gamyba pradėta LG Innotek gamykloje šią savaitę. Vartotojams pirmą kartą jis bus pristatytas kartu su naujuoju LG G4 išmaniuoju telefonu.

lg-g4-camera

Įmantrus šio fotoaparato modulio dizainas lemia, jog jis priima 80 proc. daugiau šviesos nei itin gerai vertinamas LG G3 telefono fotoaparatas. Didesnis šviesos surinkimas padeda gauti geresnės kokybės nuotraukas žemo apšviestumo aplinkoje ir mažiau išsiliejusias nuotraukas, kuomet fotografuojami greitai judantys objektai. Didelės diafragmos aparatai išmaniuosiuose telefonuose iki šiol buvo vystomi lėtai dėl pakankamai didelių ir sudėtingų modulių, kuriuos tenka sutalpinti labai nedideliuose šiuolaikiniuose išmaniuosiuose telefonuose.

Be to, reaguodamas į vis dar augantį asmenukių populiarumą, LG Innotek sukūrė 8 megapikselių priekinės kameros modulį, kuris šiuo metu yra aukščiausios raiškos toks modulis rinkoje. Ypač plonas šio modulio IR filtras sulaiko infraraudonuosius spindulius nuo patekimo į lęšį. Taip priekine kamera užfiksuoti vaizdai įgauna itin tikslias ir natūralias spalvas. Šis 0,11 mm filtras yra bemaž dukart plonesnis nei konkuruojantys IR filtrai.

„Kompanijoje LG Innotek mes nuolatos stengiamės užtikrinti, jog mūsų kameros leistų vartotojams įamžinti ir išsaugoti pačius svarbiausius jiems momentus“,- sako LG Innotek vadovas Ung-boem Lee. „Džiaugiamės, kad mūsų kuriamos technologijos bus naudojamos naujausiame LG išmaniajame telefone. Tikime, kad mūsų fotoaparato modulio jėga ir patogumas tikrai paliks vartotojams teigiamą įspūdį.“