Žaidėjams skirtus produktus LG kurs kartu su AMD

LG pradėjo dirbti kartu su mikroschemų gamintoju AMD kuriant naujus standartus žaidimų pramonei. Pirmasis bendras gaminys, tikras žaidėjų rojus – monitorius 34UM67.

LG_monitor

LG parūpino monitoriui platų matymo kampą ir IPS ekraną, kuris atkuria ryškias, tikslias detales, kurios itin svarbios žaidimuose. Tuo tarpu AMD įdiegė „FreeSync“ technologiją, kuri garantuoja sklandų žaidimą be vaizdo vėlavimo, mat suteikia didesnį nei 75 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį.

 

Naujasis LG UltraWide monitorius turi 21:9 kraštinių santykį, 34 colių įstrižainės IPS ekraną. Jame maloniai stebina sRGB 99 proc. spalvų paletė, kuri leidžia atkurti švarias, natūralias spalvas, matomas tradiciškai tik labai aukštos klasės, profesionalams skirtuose monitoriuose.

 

LG34UM67_Key Visual

 

„Dynamic Action Sync“ savybė garantuoja, kad monitoriaus vaizdo vėlinimas yra mažesnis nei 9,6 milisekundės – šį rodiklį sertifikavo ir agentūra TÜV Rheinland. O PRAD ProAdviser GmbH & Co., skirstanti ekranus pagal vaizdo vėlinimą į tris kategorijas pripažino, kad LG 34UM67 priklauso aukščiausiai kategorijai, t.y. jis yra tarp gaminių, kurių vaizdo vėlinimas yra trumpiausias.

 

Be kokybiško ir spartaus vaizdo, monitoriuje žaidėjai, be abejonės, ras eilę naudingų funkcijų, kurios padės sutrumpinti reakcijos laiką, patogiai nustatyti ir keisti pasirinktus parametrus, sustiprinti vaizdo efektus.

 

Viena iš šauniausių savybių yra „Black Stabilizer“ – automatinis juodos spalvos nustatymas ekrane, kuris leidžia aptikti ir išryškinti tamsias scenas ar detales. Žaidėjai įvertins ir „Dynamic Action Sync“ režimą, kuris sumažina vaizdo vėlinimą labai judriuose, daug veiksmo turinčiuose žaidimuose.