LG sprendimai automobiliams

Apie LG kuriamus telefonus, televizorius ir kitus buities prietaisus girdime gerokai dažniau nei apie automobilių sistemas. Tačiau šioje srityje LG darbuojasi ne mažiau intensyviai. Tuo įsitikinti galima apsilankius 85-oje tarptautinėje „Motor Show“ parodoje Ženevoje.

Smartcar1

LG pristatė technologijas, pritaikytas „Italdesign Giugiaro“ koncepciniui automobiliui „Gea“. Viena jų – 12,3 colių Full HD IPS ekranas, kuris leidžia valdyti ir nustatyti informaciją, esančią automobilio centre ir keleivių pusėje.

smartcar2 LG technologijos taikomos ne tik automobilio viduje. „Surface Illumination“ (SI) LED technologija pritaikyta galinėse lempose. Tai trys galinės kameros, kurios pakeičia tradicinius veidrodžius, matomus tik tada, kai naudojami.

smartcar3„Gea“ automobilis yra suderintas ir su naujausiu LG laikrodžiu „LG Watch Urbane LTE“, kuris pristatytas „Mobile World Congress 2015“ parodoje. Per specialią programėlę į laikrodis galima gauti informacijos apie automobilį, taip pat juo atidaryti ar uždaryti duris.