LG naujovės „Mobile World Congress“ parodoje

Šiandien Barselonoje prasideda kasmetinė paroda „Mobile World Congree“. Visą savaitę joje bus galima pasigrožėti naujausiais mobiliaisiais gaminiais – tiek telefonais, tiek išmanios dėvimos elektronikos. LG šiais metais į parodą atvežė jau girdėtą, tačiau ne visiems matytą „G Flex2“ telefoną, išmanius laikrodžius ir dar šį tą. Bet apie viską iš eilės.

MWC2015_00

„G Flex2“

Tai kol kas pažangiausias LG telefonas, kuris išsiskiria jau iš pat pirmo žvilgsnio – lenktu ekranu. Jis 5,5 colių, Full HD raiškos, todėl vaizdas ekrane labai ryškus ir realistiškas. Telefonas gali pasigirti ir moderniomis funkcijomis bei programine įranga, taip pat patogia vartotojo sąsaja.

MWC2015_06

Vidutinės kainos kategorijos telefonų serija

LG pirmą kartą išleido seriją vidutinės kainos kategorijos telefonų, kurie turės brangiems telefonams būdingas savybes. Keturi modeliai – „Magna“, „Spirit“, „Leon“ ir „Joy“ – turės modernų dizainą, „G“ serijos flagmanų savybes, pvz. „Gesture Shot“ ar „Glance View“. Visi modeliai bus dviejų versijų – pritaikyti 3G arba 4G LTE ryšiui.

MWC2015_05

Dėvima elektronika

Parodoje LG pristatys LTE ryšiui pritaikytą „LG Watch Urbane“ laikrodį. Jis veikia, beje, ir atrodo, kaip tradicinis laikrodis, tačiau gali priimti skambučius, SMS žinutes. Taip pat laikrodis suderintas su NFC technologija, kuri leidžia per mobiliuosius įrenginius vykdyti atsiskaitymus.

MWC2015_03

IoT paslaugos

LG parodoje demonstruos tiek naujus gaminius, tiek išmanias M2M sistemas, kurios leidžia įrenginiams bendrauti tarpusavyje. Viena tokių sistemų – su dukterine kompanija LG U+ kurtas namų tinklas, kuris leidžia telefonu nuotoliniu būdu valdyti buitinę techniką, taip pat stebėjimo sistemą.

MWC2015_01

Kitas M2M sprendimas kurtas su kompanija „Audi“. Kompanijos sukūrė sistemą, kuri leidžia atrakinti arba užrakinti automobilį ne kuo kitu, o išmaniuoju laikrodžiu. Šiuo metu, beje, dirbama ties tuo, kad laikrodis veiktų kaip GPS rodant nuotolį ir kryptį, taip pat praneštų apie oro sąlygas ir kitus kelionei automobiliu svarbius veiksnius.