Kas sugriovė Dženės vestuves?

Tai buvo Dženės vestuvių diena, kuri virto tikru košmaru – su siaubu nuotaka stebėjo sprogstančius balionus bei nuo stalo skriejančius desertus. Nekviestas vestuvių griovėjas greitai pasišalino ir paliko jaunavedžius be žado – šventė jiems buvo baigta. Taigi detektyvui bei jam talkinančiam inspektoriui teko užduotis susekti įsibrovėlį.

Taip prasideda neįprasta istorija ir tikras detektyvas, kurį padėjo ištirti LG OLED televizorius. Apie tai tuoj pat ir papasakosime.

Turėdamas kelis įtariamuosius, detektyvas pasitelkė LG OLED televizorių, kad surinktų įkalčius ir išsiaiškintų Dženės vestuvių tragedijos paslaptį. Laimei, viltys pasiteisino, mat net mažiausias vestuvių dalyvių judesys buvo užfiksuotas LG OLED televizoriaus kadruose, o detektyvas galėjo atgaivinti kiekvieną šventės akimirką žingsnis po žingsnio.

LG OLED TV campaign

Įtariamasis nr.1: Padavėjas

Peržiūrint įrašytą vaizdą, inspektoriaus akį patraukė įtartinai besielgiantis padavėjas – prieš pat sprogimą jis keistai palinksta po stalu. Be to, rankoje jis laiko nedidelį juodą daiktą – galimai sprogimo paleidimo prietaisą. Tačiau kai detektyvas priartina vaizdą, pamato, jog iš tiesų įtariamasis tiesiog pasilenkė maisto likučiais pamaitinti juodos katės. Save apšviečiantys OLED diodai gali kaitalioti savo skaistį ir išryškinti tamsias spalvas, todėl įprastas juodas fonas atskleidė jame slypinčias detales bei padėjo išteisinti padavėją.

OLED TV

Įtariamasis nr.2: Pabrolys su raudonų dažų dėme ant marškinių

Inspektorius išskiria antrąjį įtariamąjį – pabrolį su raudonų dažų dėme ant marškinių apykaklės, kurią pareigūnas įraše pastebėjo dar prieš sprogstant balionams. Tačiau LG OLED televizoriuose naudojama WRGB spalvų technologija padėjo tiksliai atkurti įvairius atspalvius ir detektyvas nustatė, kad dažai, naudoti nusikaltėlio, yra „Alzarin Crimson“ – raudonos, linkstančios į violetinę, spalvos. Tuo tarpu dažai ant įtariamojo drabužių yra švelniai rausvai raudono atspalvio, dar vadinamo „Amaranth“. Taigi, šis įtariamasis taip pat nusikrato kaltinimų.

OLED TV

Įtariamasis nr.3: Vyras, filmuojantis telefono kamera

Dar vienas paslaptingosios bylos įtariamasis – vestuvių svečias, savo telefonu filmuojantis balionus prieš pat jiems susprogstant. Tačiau detektyvas neskuba daryti išvadų ir pasinaudoja LG OLED televizoriaus galimybėmis atgaminti vaizdus per mažiau nei 0,1 mikrosekundę. Detektyvas pamato, jog minėtas vyras tik mėgina nufotografuoti aplinkui balionus plasnojantį drugelį, todėl tikrai nėra kaltas.

OLED TV

Įtariamasis nr.4: Nuotaka

Galiausiai, paskutine įtariamąja lieka pati nuotaka. LG OLED televizoriaus 4K raiška yra keturis kartus didesnė nei Full HD 1080p, taip pat turi neįtikėtinai daug, net 8,3 mln. pikselių, kurie ekrane atkuria net mažiausias detales. Taip detektyvas pastebi, jog netikėtai sprogus balionams, nuotakos vyzdžiai nė kiek neišsiplėtė iš išgąsčio. Be to, pastebima, kad nuotaka ant piršto turi mažą tatuiruotę – Keltų meilės simbolį. Tokią pačią tatuiruotę detektyvas atranda ir ant vestuvių dainininko rankos. Taigi nusikaltėliai pagauti – tai nuotaka ir jos slaptas mylimasis.

Šią keistą istoriją galite pamatyti savo akimis – www.lgperfectpicture.com/.