LG pristato išmanųjį laikrodį „LG Watch Urbane“

Seule, Pietų Korėjoje, vyksiančiame renginyje „Mobile World Congress 2015“ „LG Electronics“ (LG) pristatys prabangų metalinio korpuso išmanųjį laikrodį „Watch Urbane“. Naujasis prietaisas buvo sukurtas savimi pasitikinčiam miesto žmogui. „LG Watch Urbane“ tiks tiems, kurie nori savo kasdienį gyvenimą papildyti stilingu bei išmaniu aksesuaru.

LG Watch Urbane 1Naujojo laikrodžio pirmtakas „LG Watch R“ buvo sukurtas aktyvaus gyvenimo būdo vartotojui, o „LG Watch Urbane“ savo plonesniu korpusu ir išvaizda labiau primena prabangos klasės laikrodžius, tinkančius tiek vyrams, tiek moterims. LG pasistengė suderinti klasikinį dizainą ir technologines naujoves.

LG Watch Urbane 5„LG Watch Urbane“, kaip ir jo pirmtakas, turi tokį patį 1,3 colio skersmens ekraną su P-OLED technologija, tačiau pasižymi glotnesnių linijų dizainu. Vartotojas galės rinktis poliruoto sidabro arbo aukso spalvos korpusą, priderintą prie daigstytos odinės apyrankės, papildančios klasikinį laikrodžio įvaizdį. Apyrankė galės būti keičiama bet kokia kita 22 mm pločio apyranke. Laikrodis valdomas prisilietimui jautria vartotojo sąsaja, kuri leis „LG Watch Urbane“ sinchronizuoti su išmaniaisiais telefonais, turinčiais „Android 4.3“ ar naujesnę operacinę sistemą.

LG Watch Urbane 6„LG Watch Urbane“ taip pat bus integruotas širdies ritmą ir pulsą matuojantis jutiklis (PPG), kuris pasitarnaus mankštos metu. Ekrane galėsite nuolatos matyti laiką neeikvodami daug prietaiso energijos. Sąsaja su išmaniuoju telefonu leis peržvelgti praleistus skambučius arba reikiamą kontaktinę informaciją, nesinaudojant telefonu.

„LG išmaniųjų laikrodžių serija iki šiol buvo labiau orientuota į aktyvaus gyvenimo būdo vartotoją. „LG Watch Urbane“ yra viena iš naujovių, parodysianti, kad technologijos gali tapti stilingais, bet ir išmaniais aksesuarais“, – teigia Juno Cho, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Papildoma informacija ir naujojo laikrodžio kaina bus skelbiama prekei pasirodžius rinkoje.