LG G3 savininkams – virtualios realybės žaidimai

Kai girdime du vardus – LG ir Google – vienoje vietoje, iškart tampa smalsu. Ir ką įspūdingo ir įdomaus šie gigantai sukurs? O šį kartą kompanijos atneš į mūsų kasdienybę šiek tiek virtualios realybės. Kompanijos pristato G3 telefonui pritaikytas virtualios realybės programėles ir žaidimus. Juos parsipūsti galima tiesiai iš „Google Play“ parduotuvės.

LGE_VR02 Tam, kad galėtume matyti žaidimus ir programėles telefone virtualioje realybėje, LG ir „Google“ sukūrė specialų akinius imituojantį modelį, darbiniu pavadinimu „VR for G3“. Jis yra lengvo svorio, montuojasi tiesiai ant G3 telefono, todėl nereikia papildomo ekrano, programinės įrangos. Beje, G3 savo charakteristikomis yra labai dėkingas virtualios realybės turiniui. Jis turi super ryškų Quad HD ekraną, telefonui aukštą 1W garso kokybę. Dėkingas ir mygtukų išdėliojimas galinėje korpuso pusėje. Be to, prie jo galima jungti „Bluetooth“ ausines, pvz. belaides „LG Tone Infinim“.

LGE_VR00 „VR for G3“ gamintas pagal „Google Cardboard“ virtualios realybės akinių modelį. Neodinis žiedo formos magnetas akinių šonuose jungiasi su G3 telefone esančiu magnetiniu giroskopiniu sensoriumi ir tai sukuria virtualios realybės efektą – leidžia pasirinkti programėles ar slinkti meniu net neliečiant ekrano pirštais.

Programėlės, žaidimai bei jiems pritaikytas, prie G3 montuojamas, akinių modelis pasaulinėje prekyboje pasirodys jau šį mėnesį. Tiesa ne visur iškart, bet tikimės sulauksime ir Lietuvoje.

LGE_VR03