LG verslo sprendimai: nuo viešbučių sistemų iki išmanių veidrodžių

Šią savaitę Amsterdame vyksiančioje parodoje „Integrated Systems Europe“ (ISE) „LG Electronics“ (LG) pristatys naujus verslo sprendimus. Tarp jų bus komandiniam darbui skirti ekranai, išmanios viešbučių valdymo sistemos, išmanūs veidrodžiai drabužių parduotuvėse ir daugelis kitų.

LG_98-inch_ULTRA_HD_Digital_Signage_02_ISE_2015Nuotoliniu būdu valdys tiek temperatūrą, tiek užuolaidas

LG viešbučiams pristatė „Smart Platform Signage“ sistemą, kuri leidžia nuotoliniu būdu telefonu ar planšete valdyti kambariuose esančius televizorius. Pastaruosiuose įdiegta webOS operacinė sistema leidžia viešbučių svečiams ne tik jungtis prie tradicinės televizijos, bet ir prie filmų, interneto, rasti informaciją apie viešbučio paslaugas, artimiausias pramogas.

Viešbučiams sukurta ir kambarių valdymo sistema „Room Management System“. Ji leidžia ne tik įkelti į televizorius norimą turinį, bet ir valdyti kambario apšvietimą, šildymą, oro kondicionavimą, netgi užuolaidas.

Veidrodis leis pasimatuoti drabužius net neužėjus į persirengimo kabiną

Drabužių parduotuvės LG sukūrė specialų veidrodinį ekraną su „Virtual Fitting“ funkcija. Šiame ekrane pirkėjai gali matyti save, kaip veidrodyje, tuo pačiu pasirinkti norimą drabužį – ekranas parodo, kaip drabužis tinka prie pirkėjo figūros, netgi siūlo pabandyti kelis spalvų variantus. Taip galima išsirinkti norimą drabužį net neužėjus į matavimosi kabiną.

LG_Transparent_Display_Dooler_Door_02_ISE_2015

Prekybos vietose, kur naudojami šaldikliai gėrimams ar kitiems greito vartojimo produktams, LG sukūrė į šaldiklių duris įmontuojamus permatomus ekranus. Speciali LG M+ technologija leidžia ekrane rodyti reklamą ar informaciją, tuo pačiu metu pirkėjams netrukdoma matyti šaldiklyje esančius produktus.

Ekranai, skirti vienu metu dirbti daugiau nei dešimt darbuotojų

LG_98-inch_ULTRA_HD_Digital_Signage_01_ISE_2015

 

Biurams, taip pat mokymo įstaigoms LG sukūrė specialius 84, 98 ar 105 colių Ultra HD Digital Signage ekranus. Itin ryškus, keturis kartus didesnės nei HD rezoliucijos ekranai leidžia ekrane dalintis susitikimo planais, atlikti bendras užduotis, koreguoti dokumentus. Prie ekranų nešiojamu kompiuteriu ar planšete galima prisijungti ir dirbti keletas žmonių vienu metu, pvz. prie 84 colių ekrano vienu metu gali jungtis per dešimt žmonių.

 • Vaida

  Gal kas nors esat bandę viešbučių valdymo sistemą shelter2? domintų atsiliepimai.

 • Alberto

  Kai pasirenkami tokie verslo valdymo sprendimai nenuostabu, kad įmonės pritraukia talentingiausius darbuotojus ir geriausius klientus. Neinvestuosi – ilgai negyvuosi.

 • Daiva Markenviciute

  HANNA CRM palengvina verslo procesus, norint turėti sėkmingą verslą visom įmonėm pravartu įsidiegti ir jusu verslas taps sėkmingas, pritrauksite nauju klientu

 • Marija Ramoškė

  Verslas turi eiti koja kojon su inovacijomis, ypač esant tokiam dideliam informacijos kiekiui ir technologijų kaitai. Palengvinti visus valdymo procesus būtina su sistemomis. Nes tai padeda sukontroliuoti užduotis bei svarbius procesus versle ir aptarnavimo sferoje. Tuomet lieka laiko svarbesniems veiksmams ir tobulėjimui.