LG sukūrė labai talpų, dvigubų durų šaldytuvą

Mėgstantiems dažniausiai gaminti namuose, taigi, ir turėti daug maisto atsargų šaldytuve, laukia geros naujienos. LG neseniai pristatė parodoje CES, o jau šiais metais planuoja atgabenti ir į parduotuves itin talpų dviejų durų šaldytuvą, pirmą tokį, kuris turi dvigubas duris.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_02

Naujasis šaldytuvas (modelis LPXS34886C), kaip ir priklauso, turi ENERGY STAR sertifikatą, kuris reiškia, kad įrenginys taupiai naudoja elektros energiją. O prie energijos efektyvumo labiausiai prisideda būtent dvigubos durys. Kaip tai veikia? Abejose duryse įmontuotos papildomos durelės, kuriose galima susidėti dažniausiai naudojamus produktus – užkandžius, gėrimus ir pan. Kitaip sakant, papildomos durelės skirtos produktams, dėl kurių dažniausiai varstai šaldytuvo duris.

Kam to reikia? Ogi, atidarydamas papildomas dureles tu nevarstai pagrindinių šaldytuvo durų ir neišleidinėji iš ten šalto oro. O išleidinėjant šaltą orą daugiau naudojasi elektros energijos. Papildomos durelės padeda net 47 proc. sumažinti šalto oro netektis, o tai, sakoma, dar ir padeda išlaikyti pagrindinėje šaldytuvo erdvėje laikomus produktus šviežius ilgesnį laiką.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_01

Kad jau šaldytuvas toks nemažas daiktas, todėl privalomai turi būti dailus, kad gražiai įsikomponuotų į virtuvės aplinką. Naujasis modelis turi aptakias formas, durelės padengtas grūdintu stiklu, ant kurio nelieka pirštų antspaudų.

Kalbant apie vidinė erdvę, patogu tai, kad yra „EasyLift“ skyrių sistema, kuri leidžia reguliuoti skyrių aukštį, patogiai pritaikyti jį laikyti daug maisto ar gėrimų butelius.

  • Maya Aya

    Dvigubų durų šaldytuvai tikrai puikus sumanymas ir neabejoju, kad praktiškas pasirinkimas.