LG pristato telefoną lenktu ekranu „G Flex2“

„LG Electronics“ (LG) parodoje CES pristatys telefoną „G Flex2“. Kaip ir prieš metus pristatytas pirmtakas „G Flex“, naujasis modelis turės lenktą ekraną, taip pat išsiskirs galingu 64-bit aštuonių branduolių procesoriumi, kuris garantuos greitą ir sklandų telefono veikimą.

G Flex2 „G Flex2“ yra pirmasis oficialiai pristatytas telefonas su „Qualcomm Snapdragon 810“ 64-bit aštuonių branduolių procesoriumi – tai greičiausias šiuo metu procesorius, skirtas įrenginiams su „Android 5.0“ operacine sistema. 5,5 colių P-OLED ekranas atkuria vaizdą 1080p Full HD raiška, o 700 mm lenkimo spindulys išplečia jo matymo kampą.

Lenkimo spindulys „G Flex2“ telefone vyrauja nuo 400 iki 700 mm. Dinamiškai lenktas korpusas suteikia modernią, ergonomišką išvaizdą Dėl lenkto korpuso telefono mikrofonas kalbant yra arčiau burnos, todėl geriau perduoda garsą, lyginant su tradiciniais telefonais, kurie praleidžia daugiau aplinkos triukšmo.

Dėl 650 mm spinduliu išlenktos galinės dalies, telefono forma tampa patogi jį laikyti rankoje ar kišenėje. Be to, korpusas yra 20 proc. tvirtesnis, lyginant su tradiciniais išmaniaisiais telefonais, nes pagamintas iš specialios chemiškai apdorotos technologijos, plėtojamos LG. „Self Healing“ galinis dangtelis geba pats greitai išlyginti nuo kasdienio naudojimu atsirandančius įbrėžimus. Tokių įbrėžimų „užgydymas“ trunka nuo trijų minučių iki dešimties sekundžių, priklausomai nuo namuose esančios ar lauko temperatūros.

G Flex2 „G Flex2“ turi labai greitą „Laser Auto Focus“ kamerą, pirmą kartą pritaikytą flagmane „G3“. Ši kamera leidžia fiksuoti aukštos kokybės fotografijas net ir mažo apšvietimo sąlygomis. Ji geba matuoti atstumą iki fotografuojamo objekto, taip tiksliau sufokusuoja vaizdą. Kameroje pritaikyta OIS+ technologija ir dviguba LED blykstė.

Funkcija „Gesture Shot“ yra skirta daryti asmenukėms, kai kamera reaguoja į rankos judesį 1,5 m atstumu ir automatiškai fiksuoja vaizdą. „Gesture View“ leidžia patikrinti paskutinį fotografuotą momentą iškart užfiksavus nuotrauką ar asmenukę. „Glance View“ pateikia pagrindinę informaciją apie laiką, naujausias SMS, praleistus skambučius perbraukus pirštu ekraną net tuomet, kai ekranas išjungtas, o „Fast Change“ – leidžia įkrauti bateriją 50 proc. greičiau, t.y. per mažiau nei 40 minutes.