LG pristato garso įrenginių seriją „Music Flow Wi-Fi”

„CES 2015“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatys garso įrenginių seriją „Music Flow Wi-Fi“. Joje – pirmasis LG baterijomis veikiantis nešiojamas garsiakalbis (modelis H4 Portable/NP8350), du garso barai (modeliai HS7/LAD750M ir HS9/LAS950M) ir 3D Blu-ray grotuvas (modelis BP550).

LG Music Flow_1Visus naujosios serijos įrenginius galima naudoti atskirai ar jungti belaidžiu ryšiu į bendrą garso sistemą per „Advanced Wireless Network“ ar „Dual Band Wi-Fi“ (2,4/5 GHz) technologijas. „Music Flow Wi-Fi“ įrenginiai gali jungtis su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais įrenginiais namų tinkle, yra suderinti su muzikos teikėjais internete „Spotify“, „Deezer“, „Napster“ ar „TuneIn“. Grojant muziką iš telefono per „Music Flow Wi-Fi“ serijos garsiakalbius, ji nesustos groti net ir tuo metu, kai teks atsiliepti į skambutį.

LG Music Flow_2„H4 Portable/NP8350“ yra pirmasis LG belaidžio ryšio garsiakalbis, veikiantis su baterijomis, todėl lengvai pernešamas ir pastatomas bet kurioje namų vietoje. Garso baras „HS7/LAS750M“ sukuria galingą HD garsą, o „HS9/LAS950M“ pritaikytas groti sodrų akustinį garsą.

„LG Music Flow“ garsiakalbiai su muzikos baru gali jungtis belaidžiu ryšiu per „Home Cinema Mode“ režimą – kiekvienas garsiakalbis gali būti sureguliuojamas individualiai. Prie garsiakalbių belaidžiu ryšiu gali jungtis ir „LG BP550“ 3D Blu-ray grotuvas, kuris pritaikytas transliuoti muziką iš CD diskų ar USB laikmenų.

LG Music Flow_3

Programos „Auto Music Play“ dėka galima jungtis telefonu prie „Music Flow Wi-Fi“ garsiakalbių vos tik atsidūrus žingsnio atstumu. Taigi, jei klausotės muzikos per ausines pakeliui namo, vos įžengus į namus klausyta muzika automatiškai pradės groti per „Music Flow Wi-Fi“ garsiakalbius.

LG Music Flow_4

Naujoji garso įrenginių serija suderinta su „LG HomeChat“ savybe, kuri leidžia kontroliuoti LG įrenginius telefonu ar planšete, į juos įdiegus tekstinių pranešimų programėlę „LINE“. Tokiu būdu galima išsiųsti komandas garso sistemai, pvz. „grok muziką“, „išjunk muziką po vienos valandos“ ir pan. „LINE“ programėle galima duoti komandas, pagal kurias garso sistema primins apie artėjančius įvykius ar darbus.