LG pardavė 10 mln. „Inverter Linear“ šaldytuvų

LG, kaip žinome, garsi ne tik telefonų ar televizorių gamyba. Įmonės vardas ne mažiau sietinas su buitine technika. Šioje srityje LG taip pat turi kuo pasigirti ir kur pirmauti. Neseniai buvo pasiektas rekordas – nuo 2001 m. LG pardavė 10 mln. šaldytuvų su „Inverter Linear“ kompresoriumi.

used-GSMO_HA-Lifestyle-images_0000_Lifestyle-Image(1)_HA_REF_Omega6_with-Hygiene-Filter_Scene-2-1_Model-A

Būtent prieš trylika metų, 2001 m., LG pristatė pirmąjį šaldytuvą su patentuotu „Inverter Linear“ kompresoriumi. 2007 m. šių šaldytuvų buvo parduotas pirmasis milijonas, 2011 m. jų parduota jau 5 milijonų. O per trejus metus, iki šio mėnesio buvo pasiektas 10 mln. rekordas. Daugiausiai šių šaldytuvų nuperkama Šiaurės Amerikoje, Europoje, Pietų Korėjoje.

Kaip ir kiekviename šaldytuve, taip ir LG pagamintuose, svarbus kompresorius, kuris yra kaip variklis, lemiantis veikimo kokybę, ilgaamžiškumą ir kitas puikias savybes. Netgi suvartojamos elektros kiekį ir skleidžiamo garsumo lygį.

LG „Inverter Linear“ kompresorių testavo Europos elektros, elektronikos ir informacinių technologijų asociacija VDE. Ji patvirtino LG šaldytuvų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Dar tai, kad šaldytuvas sunaudoja 32 proc. mažiau elektros energijos ir veikia 25 proc. tyliau, lyginant su tradiciniais šaldytuvais.

Be kompresoriaus, šaldytuvas gali pasigirti ir tuo, kad jo durelėse įmontuotos papildomos durelės, kuriose yra skyrius dažnai naudojamiems produktams. Taip nereikia dažnai atidarinėti pagrindinių šaldytuvų durelių, išleidinėti šaltą oro, taigi, švaistyti energijos.