Gigantiškas, 98 colių LG televizorius – jau gruodį Lietuvoje

Gruodžio pradžioje „LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristatys televizorių 98UB980V. Tai vienas didžiausių LG televizorių – jo įstrižainė siekia 98 colius arba daugiau nei 2,48 metrus.

98UB98-1Ultra HD televizorius turės 3840×2160 rezoliuciją, IPS 4K ekraną, kuris atkuria keturis kartus tikslesnes ir natūralesnes spalvas, lyginant su Full HD raiška. Platus matymo kampas leis patogiai žiūrėti televizorių iš įvairių pozicijų nenukenčiant matomo vaizdo kokybei. Prie jos prisideda ir „True 4K Pro“ technologija, kuri pašalina vaizdo trikdžius.

Televizoriuje pritaikyta erdvinio garso sistema, sukurta bendradarbiaujant su „Harman Kardon“, pasauline garso produktų gamintoja. Daugiakanaliai garsiakalbiai įmontuoti televizoriuje – jie pasislepia korpuse kaskart išjungus televizorių, ir išsiskleidžia jį įjungus.

98UB98-216:9 kraštinių santykio ekranas turi vos kelių colių storio rėmelį. Televizorius gali būti tradiciškai statomas ant stovo arba kabinamas ant sienos, todėl tinka prie įvairaus interjero.

Televizoriuje yra pramogų platforma „Smart TV“, veikia webOS operacinė sistema, kuri leidžia paprastai ir greitai valdyti meniu, naviguoti, naudotis išmaniosiomis savybėmis, kaip turinio paieška ir pan. Valdymą palengvina ir specialus nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“. Jis leidžia kontroliuoti televizorių gestais ar balso komendomis, taip pat turi kompiuterio pelės funkcijas – ratuką, žymėjimą.