Dešimčiai LG įrenginių – „CES 2015 Innovation“ apdovanojimai

Dešimt „LG Electronics“ (LG) įrenginių pelnė „CES Innovation Awards 2015“ apdovanojimus. Jie LG skirti buitinės technikos, kompiuterijos įrenginių, vaizdo ekranų ir belaidžių įrenginių kategorijose.

CES 2015

Tarp apdovanotojų trečius metus iš eilės „CES Innovation Awards“ prizas skirtas LG OLED televizoriui ir „G-Series“ serijos išmaniajam telefonui. Šiais metais prizus pelnė 77 colių įstrižainės 4K OLED televizorius ir G3 telefonas. Didelio dėmesio sulaukė ir „EcoHybrid“ skalbinių džiovintuvas su „Heat Pump“ technologija.

Apdovanojimą pelnęs 77 colių lenkto ekrano 4K OLED televizorius sukurtas taip, kad savininkai galėtų nustatyti reikiamą ekrano lenkimo kampą pagal savo poreikius. Pagal išlenkimo kampą televizorius kaskart automatiškai priderina garsą ir rezoliuciją vaizdui ekrane.

CES 2015

LG flagmanas G3 apdovanotas už savo koncepciją „Paprasta ir išmanu“ – jis turi lengvai perprantamą ir valdomą vartotojo sąsają, 5,5 colių Quad HD rezoliucijos ekraną ir 13 MP OIS+ kamerą su automatiniu lazerio spindulio fokusavimu. Stilingos išvaizdos G3 yra vienas iš labiausiai įvertintų telefonų šiais metais.

ENERGYSTAR sertifikuotas LG „EcoHybrid“ skalbinių džiovintuvas yra pirmasis toks JAV rinkoje, kuriame pritaikytas tradicinis ventiliuojamas džiovinimas ir šilumos siurblys. LG pritaikė oro kondicionieriams būdingą principą, kai panaudojama dar kartą išleidžiama šiluma. Tai leidžia daugiau nei 50 proc. sumažinti sueikvojamos energijos.

CES 2015

Bendradarbiaujant su Vartotojų elektronikos (CEA) ir Amerikos pramoninio dizaino asociacijomis, CES apdovanojimai rengiami kiekvienais metais. Komisija, kurią sudaro garsūs pramoninio dizaino specialistai, inžinieriai ir žurnalistai, vertina įrenginių naudą vartotojui, dizainą, kokybę bei pažangą.