LG pristato naujos kartos OLED televizorius lenktu ekranu

„LG Electronics“ (LG) pristato naujos kartos 55 colių OLED televizorių lenktu ekranu. Modelis 55EC930V bus prieinamas Lietuvoje jau nuo lapkričio vidurio.

55EC930V-1

Priešingai nuo skystųjų kristalų televizorių, organinių šviesos diodų (OLED) ekranas pats generuoja šviesą, todėl jam nereikia galinio apšvietimo šaltinio. Tai leidžia OLED televizorius sukurti labai plonus, vos kelių milimetrų storio. Be to, OLED televizoriai taupiai naudoja elektros energiją.

55EC930V-3

Naujajame modelyje, kaip ir kitose LG OLED televizoriuose pagrindinės ekranų spalvos – raudonos, žalios ir mėlynos – papildytos balta spalva. Toks derinys, vadinamas WRGB, išplečia kontrasto santykį, atkuria gyvesnes, natūralesnes spalvas ekrane. Be to, save apšviečiantys diodai sukuria sodrią juodą spalvą, kuri lemia vaizdo ryškumą. Jie taip pat suteikia greitesnį vaizdo atsako laiką, sumažina mirgėjimo tikimybę.

Lenktas televizoriaus ekranas pritaikytas prie natūralaus žmogaus regos lauko aprėpties – dėl lenktos formos tiek ekrano centras, tiek kraštai atsiduria vienodu atstumu nuo akių. Tai didina ir matymo kampą.

Popieriaus storio 55EC930V gali būti montuojamas ant sienos, taip prisitaikyti prie įvairaus interjero. Elegancijos jam suteikia ir pagrindinių funkcijų valdymas lietimu.

55EC930V-2Televizoriuje įdiegta išmanioji „Smart TV“ platforma, „webOS“ operacinė sistema. Pastaroji turi paprastai valdomą vartotojo sąsają, todėl leidžia lengvai naršyti ne tik po televizijos kanalus, bet ir internete filmus, programėles, kitą turinį. Kad valdymas būtų dar paprastesnis galima pasinaudoti animuotu vedliu „BeanBird“, kuris padeda nustatyti reikiamus parametrus.

  • LG

    Ne, optimalus islenkimas buvo kurtas pagal vidutini ziurovu skaiciu (~2,5), todel vaizda vienodai matys visi, tuo labiau, kad nera spalvu ar ryskumo praradimo del ziurejimo kampo kaip pas LCD televizorius, nors ir 10 ziures vienodai.