Prekyboje pasirodys LG 4K raiškos monitorius

Jau sukūrusi nemažą kiekį 4K rezoliucijos televizorių šiais metais, LG pristato ir šviežutėlį monitorių – 31MU97. Žinoma, 4K (4096 x 2160) raiškos. Kaip ir reikia nuspėti iš pavadinimo, monitorius turės 31 colio įstrižainę.

31MU97

Minėtos savybės, o dar ir IPS matrica nulemia, kad monitorius bus aukštos klasės kategorijos, skirtas grafikos dizaineriams, vaizdo redaktoriams, fotografams ar kitiems specialistams, kam reikia vaizdo detalumo, gyvumo ir tikslumo darbe.

Monitorius atkuria 99 proc. Adobe RGB spalvų paletės, siūlo kelis spalvingumo pasirinkimus, siekiant atitikti platų grafikos specialistų poreikių spektrą. Be to, monitorius leidžia vaizduoti skirtingus spalvų režimus vienu metu, taip lyginti skirtingas perspektyvas.

Iš profesionalms skirtų funkcijų dar galima paminėti galimybė redaguoti 4K raiškos turinį be vaizdo mastelio. Monitoriuje galima redaguoti filmuotą medžiagą – atkuriamos spalvos atitinka DCI spalvų standartą, padengia 97 proc. DCI-P3 spalvų gamos, kaip ir standartiniuose kino projektoriuose ar skaitmeninėse kamerose.

Nepamirštas ir monitoriaus dizainas. Monitorius kurtas taip, kad galėtų rodyti ekrane maksimalų kiekį ekranų. Taip siekiama viską išdėstyti ekrano plote, kad atskirų langų nereikėtų perkėlinėti.