„LG G Watch R“ laikrodis jau netrukus prekyboje Europoje

LG laikrodis „G Watch R“ jau netrukus pasirodys prekyboje Europoje bei kitose pasaulio regionuose. Dėvimos elektronikos kategorijai priklausantis įrenginys veiks su „Android wear“ operacine sistema, bus suderintas su išmaniaisiais telefonais, padės stebėti savijautą sportuojant.

LG-G-Watch-R-3

Pirmą kartą pristatytas „IFA 2014“ parodoje, „LG G Watch R“ yra pirmasis pasaulyje laikrodis su apskritu plastikiniu OLED (P-OLED) ekranu. Jį supa patvarus nerūdijančio metalo rėmelis. 1,3 colių ekrane vaizdas išliks ryškus net esant ryškiai saulės šviesai ir žiūrint iš bet kurio kampo. Laikrodis turi IP67 (angl. Ingress Protection Rating) apsaugos klasę, todėl gali veikti iki 30 minučių po vandeniu, 1 metro gylyje. Taip pat yra atsparus dulkėms.

LG-G-Watch-R-4

 

„LG G Watch R“ turi 410mAh bateriją, kaip ir pirmtakas „G Watch“, veikia su 1.2GHz „Snapdragon 400“ procesoriumi, turi 4 GB operatyviosios ir 512MB darbinės atminties. Laikrodžio savininkai gali pasirinkti vieną iš šešių ekrano užsklandų, taip pat energiją tausoti padedantį aplinkos režimą. Pagal asmeninius poreikius jam pritaikytas keičiamas 22 mm odos dirželis.