LG sukūrė mini projektorių nešiotis visur, kur patogu

Maži, kompaktiški daikčiukai visuomet mieli. Juos galima pasiimti su savimi, be vargo nešiotis ir naudoti bet kada, kai prireikia. Vieną tokį mažylį sukūrė LG – tai mažiausias kompanijos kol kas išleistas projektosius „HD MiniBeam“ (modelis PH300).

LG PH300 01

Nepriklausomai nuo dydžio, projektorius kokybe nenusileidžia didiesiems savo broliams. Jis patvarus, ilgaamžis, atkuria kokybišką HD raiškos vaizdą, gali veikti neįkrautas daugiau nei dvi su puse valandos.

Lendant giliau į technologijas, galima paminėti, kad projektoriuje pritaikytas RGB LED šviesos šaltinis. Jis atspindi 300 ANSI ryškumą, sukuria 100 000:1 kontrasto santykį ir 1280×720 rezoliuciją. Projektoriaus lempos veikimo garantija yra 30 tūkst. valandų arba 10 metų, žiūrint projektorių 8 val. kas dieną.

Kiekvieno savininko patogumui projektoriuje pritaikyti „Auto Vertical Keystone“ technologija, kuri leidžia automatiškai priderinti matymo kampą, sureguliuoti kontrasto santykį, priklausomai nuo žiūrimo dokumento formato ir dydžio.

LG PH300 02

Kas dar smagu, kad projektorius suderintas su HDMI ar USB jungtimi, todėl gali prisijungti ir perkelti vaizdo medžiagą iš išorinių įrenginių – telefonų, kompiuterių, planšetinių kompiuterių ar USB raktų.

Priklausomai nuo rinkos, projektoriaus dydis gali varijuoti nuo 10,3 – 11,3 cm ilgio, 8,5 cm pločio ir 5,4-6,4 cm aukščio. Jo svoris sieks vos 430 g.