LG SoundPlate – kolonėlė tikriems melomanams

Kas tikrai svarbu visiems, išbandant naujus technologinius įrenginius, tai galimybė jungtis vieniems su kitais tada, kai prisireikia ir be papildomą galvoskausmį sukeliančių nustatymų sureguliavimų. Labai šaunu, kai kompiuterį tiesiog laidu galima jungti prie telefonu, pastarąjį – prie televizoriaus ir pan. Dar idealiau, jei tai galima daryti ir belaidžiu ryšiu.

image002

LG tikrai žino, kas patogu, todėl melomanams sukūrė garso kolonėle „SoundPlate“ (modelis LAB540), kuri „Bluetooth“ ar HDMI jungtimis gali jungtis prie telefono, kompiuterio, televizoriaus. Beje, pagal pastarąjį pritaikytas ir kolonėlės dydis – jos storis vos 39,5 mm, todėl puikiai tinka dėti po televizoriumi.

image003

„SoundPlate“ transliuoja stiprų 4.1 kanalo, 320 vatų garsą, taip pat turi integruotą žemų dažnių garsiakalbį. Labai šaunu ir tai, kad kolonėlė sukuria 3D erdvinį garsą. Pagal kiekvieno pomėgius galima nusistatyti vieną iš trijų režimų: Standartinį, Muzika ir Kinas, atitinkamai kam naudojama kolonėlė – klausote muzikos, žiūrite filmą ar pan. Be to, yra „Private Sound Mode 2.0“ funkcija, kuri leidžia klausyti muzikos per ausines.

Naujajai kolonėlei pritaikyta ir programėlė „LG AV Remote“, kuri leidžia kontroliuoti ją telefonu ar planšete.

„SoundPlate“ (LAB540) jau netrukus pasieks parduotuvės.