„LG Display“ pradės masinę apvalių OLED ekranų gamybą

„LG Electronics“ (LG) giminaitė „LG Display“ garsėja kokybiškais ekranais, kurie naudojami ne tik LG, bet ir kitų pasaulinių gamintojų įrenginiuose. Ir ne tik televizoriuose, telefonuose, planšetėse, bet ir pavyzdžiui laikrodžiuose. O kalbant apie juos, jau netrukus galėsime kiekvienas įsigyti po turintį OLED ekraną.

LGD circular P-OLED1„LG Display“ pranešė, kad pradės masinę apvalių OLED ekranų gamybą. Tai reiškia, kad įrenginius su šiais ekranais matysime ne tik parodų stenduose, o ir ant savo ar praeivių rankų. Pirmasis realus laikrodis su nauju ekranu, beje, pasirodė prieš pora savaičių parodoje IFA. Tai LG gaminys „G Watch R“.

Laikrodis turės 1,3 colių (virš 3 cm) skersmensekraną, jo storis nesieks net 1 mm, o tiksliau jis bus 0,6 mm. Ekrano rezoliucija sieks 320×320, todėl tokiam plotui bus galima atkurti 100 proc. spalvų gamą, 300 nitų šviesumą ir labai net didelį kontrasto santykį.

LGD circular P-OLED3

OLED ekranui naudojamas specialaus plastiko rėmas, todėl jis gali būti apvalus, o tai puiki galimybė jį tokios formos pritaikyti dėvimiems įrenginiams. Kadangi tokie įrenginiai, kitaip nei telefonai ar televizoriai patogūs tuomet, kai jų nereikia įkrauti elektra, jiems taikoma „Power Save Mode“ technologija. Ji leidžia ekranui išlaikyti savo rezoliuciją net be energijos maitinimo.